Domov PETRA Mačkov

Aktuality

Šipkaření na Klíčku

26. 10. 2023 Již po desáté se v zálužském stacionáři sešlo šest zařízení sociálních služeb z jižních Čech, aby si uživatelé mezi sebou změřili síly v házení šipkami na elektronické terče. Do Záluží přijeli také sportovci z Duhy Písek, Domova Zběšičky, Empatie České Budějovice, Domova sv. Anežky Týn nad Vltavou. Naše zařízení reprezentovali Vladimír Richter, Kamila Nováková, Jana Loužecká, Dagmar Jandová a Bohuslava Kotrlíková. V tomto složení si jako družstvo vybojovali krásné druhé místo. A jak to celé probíhalo? Po úvodním rozřazovacím kole se skupiny A a B utkaly v soutěži 301 a skupina C v soutěži Free. Z napínavých soubojů si nakonec odvezli medaile i naši sportovci. Dagmar Jandová v kategorii A získala bronz, Vladimír Richter v kategorii B skončil stříbrný a Kamila Nováková v kategorii C obsadila třetí příčku. Všem sportovcům gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci našeho Domova.