Domov PETRA Mačkov

Aktuality

Fotka k článku Zdobení vánočního stromečku

19. 11. 2019 Opět po roce Muzeum středního Pootaví Strakonice připravilo v černé kuchyni strakonického hradu tradiční vánoční výstavu. Výstava přiblíží ... »

Fotka k článku Taneční lekce

17.10.2019 Taneční Strakonice Od rána jsme se moc těšili na další taneční do Denního stacionáře ve Strakonicích. Tentokrát nás bylo méně, protože nepřijeli ... »

Fotka k článku Turnaj v iBoccie

23.10.2019 Náš tým, složený z M. Jarošové, V. Žáka, J. Dvořákové, A. Novotné a S. Pavlíčkové, se zúčastnil 1. turnaje 7. ročníku v iBoccie v Českých ... »

Fotka k článku Šipkaření

23.10.2019 Na pozvání Klíčku Záluží jsme se v rámci aktivizační činnosti a zprostředkování kontaktu se společenským prostředím zúčastnili turnaje v šipkách. ... »

Fotka k článku Pochod

Týden sociálních služeb jsme zahájili pochodem směr Čekanice. Pochodu se zúčastnilo jedenáct klientů s doprovodem. Celá trasa vedla po lesních cestách a měřila asi ... »

Fotka k článku Týden sociálních služeb

7.-11.10. 2019 Týden sociálních služeb Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR a Ministerstvo práce a sociálních věcí vyhlásily ve dnech 7.-11.10.2019 ... »

Fotka k článku Kubova Huť

Obec Kubova Huť vznikla na počátku 18. století z četných šumavských sklářských osad. Nově vzniklá osada dostala své jméno po zámeckém hejtmanovi Gubovi. V roce ... »

Fotka k článku Výlet do Prahy

V rámci zprostředkování kontaktu se společenským prostředím vyjelo osm klientů s doprovodem autobusem Student Agency na výlet do Prahy na Petřín. V plánu byla ... »