Domov PETRA Mačkov

Aktuality

Fotka k článku Brigáda kolem areálu

13.9.2021 V pondělí sluníčko vylákalo všechny obyvatele chráněného bydlení Domova PETRA ven a nebylo to jen tak. Bylo potřeba zamést chodníky, vytrhat plevel a ... »

Fotka k článku  Pěší výlet Sedlice

8.9.2021 Ve středu se naši uživatelé vypravili do Sedlice na vyhlášenou zmrzlinu a také do pražírny na velmi chutnou kávu. Společnost Pražírna Drahonice již ... »

Fotka k článku Oslava narozenin v DOZP Osek

3.9.2021 Na pozvání DOZP Osek se naše klientky Marta Šebestová a Pavlína Trunečková vypravily v pátek na oslavu narozenin Luboše Švece a Jardy Kadlece. V Oseku ... »

Fotka k článku Diskotéka v atriu

25.8.2021 Poslední srpnovou středu se uskutečnila dlouho očekávaná diskotéka pro všechny uživatele Domova PETRA, tedy obyvatele chráněného bydlení i zdravotního ... »

Fotka k článku Loučení s létem

30.8.2021 Na konci prázdnin vždy obec Mačkov pořádá „Loučení s létem“. I tentokrát byli pozváni uživatelé našeho Domova PETRA. S doprovodem se deset klientů ... »

Fotka k článku Blatenská pouť

14.8.2021 Kdo by si nechal ujít tradiční pouť v Blatné? Také naši uživatelé si zašli do města užít pouťových radovánek. Svezli se na kolotočích, prošli si ... »

Fotka k článku Tvořivá stezka

18.8.2021 Ačkoli nám počasí úplně nepřálo, tvořivá stezka se nakonec uskutečnila. Částečně venku, částečně pod střechou, jakoby se příroda přizpůsobila ... »

Fotka k článku Domácí turnaj v Kubb

12.8.2021 Ve čtvrtek se konal turnaj v Kubb. Že nevíte, co to je? No přece zahradní hra starých Vikingů. Až ze Švédska přišla tato dřevěná hra, kdy proti sobě ... »

Fotka k článku Naučná stezka

21.7.2021 Další středu se vydali naši uživatelé na naučnou stezku areálem Domova PETRA. Čekaly je snadné i těžší úkoly, se všemi si nakonec poradili. Poznávali ... »