Domov PETRA Mačkov

Aktuality

Fotka k článku  „ Domácí “ turnaj v KUBB

13.8.2020 Na dnešní den jsme připravili v rámci aktivizační činnosti letní akci v našem Domově a to turnaj v KUBB. Kdo si hraje, nezlobí. Pokud hledáte hru, kterou ... »

Fotka k článku Brigáda

11.8.2020 Prostředí, ve kterém žijeme, patří nám všem. Nikomu by proto nemělo být jedno, jak vypadá. Je to totiž naše vizitka. Proto jsme se ráno všichni pustili ... »

Fotka k článku Sběr jahod

25.6.2020 Jahody patří mezi první ovoce, které v České republice zraje. Kdo by se netěšil na šťavnaté, sladké a neskutečně lahodné jahody, které dodají energii. ... »

Fotka k článku Předprázdninová brigáda

25.6.2020 Pokud se sejde dobrá parta a chuť pracovat pro náš Domov, jde práce rychle od ruky. To se stalo i ke konci měsíce června, kdy jsme se sešli v našem areálu a ... »

Fotka k článku Výstava České Budějovice

1.7.2020 Ve dnech od 1.7. do 31.8. 2020 vystavuje náš Domov PETRA Mačkov na Krajském úřadě Jihočeského kraje v Českých Budějovicích výrobky klientů ze sociálně - ... »

Fotka k článku  Výstava v Asten Johnson, s.r.o.

2.7.2020 I nadále probíhá prodejní výstava výrobků klientů z našich sociálně - terapeutických dílen ve firmě Asten Johnson, s.r.o. Strakonice. Jedná se o obrazy, ... »

Fotka k článku Přehodnocování

Vzhledem k probíhající pandemii koronaviru a usnesení vlády ČR o zákazu shromažďování obyvatel nebude v Domově PETRA Mačkov probíhat v tomto období přehodnocení ... »

Fotka k článku Rouškománie v Mačkově

Z důvodu ochrany klientů i zaměstnanců proti koronaviru COVID – 19 se zapojil i náš Domov PETRA Mačkov do šití roušek. Všechny šicí stroje pracují na plné ... »

Fotka k článku MDŽ v Domově

6.3.2020 Už tu máme měsíc březen a s ním „Mezinárodní den žen“, který připadá každý rok na 8. března. Je to mezinárodně uznávaný svátek, stanovený ... »