Domov PETRA Mačkov

Aktuality

Fotka k článku O táborský džbánek

20.4.2022 Ve středu se v brzkých ranních hodinách vydala pětice sportovců z našeho Domova po dvouleté pauze do Tábora na kuželkářský turnaj O táborský džbánek, ... »

Fotka k článku Turnaj v šipkách

V úterý 19.4. se v Domově PETRA uskutečnila další akce pro všechny sportu chtivé uživatele. Na víceúčelovém sále se konal turnaj v šipkách. Nakonec se soutěže ... »

Fotka k článku Jihočeská liga v integrované boccie

13.4.2022 Ve středu naši úspěšní boccisté odjeli do Českých Budějovic na další kolo Jihočeské ligy v integrované boccie. Ve složení kapitánka Miroslava ... »

Fotka k článku  Jihočeská liga v integrované boccie

Ve středu 23.3. se konečně dočkali naši sportovci dalšího kola IX. ročníku Jihočeské ligy v integrované boccie. Naše reprezentační družstvo letos soutěží ve 2. ... »

Fotka k článku Rychlým krokem do Blatné a zpět

16.3.2022 Ve středu se skupina našich uživatelů vydala na procházku do Blatné. Poprvé využili novou cyklostezku a obdivovali vyřezaná zvířátka, která cestu zdobí. V ... »

Fotka k článku Pobyt za odměnu

Ve druhém březnovém týdnu odjela Marie Štíchová s doprovodem na dlouho očekávaný třídenní pobyt v Penzionu Sněžná ve Volarech. Marie tento pobyt vyhrála v ... »

Fotka k článku Lednové soutěže

18.1.2022 V úterý 18.ledna se od rána nesl celým areálem hlahol a smích. Co se dělo? Soutěžilo se. Bojovalo se nejen o vítězství mezi červeným a modrým týmem, ale ... »

Fotka k článku Turnaj v iBoccie

6.1.2022 Prvním letošním sportovním turnajem v Domově PETRA byl turnaj v integrované Boccie. Aktivně se jej zúčastnilo čtyřicet pět hráčů. Početné obecenstvo ... »