Domov PETRA Mačkov

Aktuality

Fotka k článku Pochod Hajany

3.6.2021 Na středu 2.6. se připravil pochod dlouhý 14 km a tak se na něj vypravili jen opravdu sportovně zdatní obyvatelé Domova PETRA. Z Mačkova se vydali přes Blatnou k ... »

Fotka k článku ZOO Hluboká nad Vltavou

26.5.2021 Ve středu se vydala skupina uživatelů našeho Domova PETRA na výlet do Hluboké nad Vltavou. Protože to bylo po velmi dlouhé době, kdy se mohli podívat někam ... »

Fotka k článku Brigáda v areálu Domova PETRA

10.5.2021 Pondělní slunečné počasí vylákalo všechny uživatele chráněného bydlení ven do atria, kde se společně pustili do úprav záhonů. Kolem květin bylo třeba ... »

Fotka k článku Pohybem ku zdraví

4.5.2021 V rámci zvyšování pohybových schopností uživatelů služeb Domova PETRA Mačkov a utužování jejich zdraví, vydávají se společně se svými klíčovými ... »

Fotka k článku Čarodějnice

29.4.2021 Ve čtvrtek odpoledne se areálem Domova PETRA proháněli jen samé čarodějnice a čarodějové. Kouzelné odpoledne začalo soutěžemi pro všechny uživatele. ... »

Fotka k článku   „Človíčkiáda“

V sobotu 20.3.2021 odpoledne se sešli uživatelé Domova PETRA na domku Slepička, aby se zúčastnili turnaje ve stolní hře „Člověče nezlob se“, který pořádá pro ... »

Fotka k článku Rychlým krokem do Blatné a zpět

21.4.2021 Jarní sluníčko láká klienty Domova PETRA na první vycházky mimo areál. Ve skupinách se vydávají na vycházky po okolí i do města. Ve středu vyrazila ... »

Fotka k článku  Soutěž ke sv. Valentýnu

18.2.2021 Při příležitosti „dne lásky“ byla v Domově vyhlášena soutěž „O nejhezčí výrobek s valentýnskou tématikou “. 15.2. se sešla odborná porota, která ... »

Fotka k článku Výtvarná soutěž o NEJ DRAKA

15.10.2020 Ve čtvrtek vyvrcholila výtvarná soutěž o NEJ DRAKA. Drak mohl být malovaný vyšívaný, loutka nebo „opravdový“. Nejpodařenější výtvarná díla byla ... »