Domov PETRA Mačkov

Aktuality

Fotka k článku  Setkání bez hranic Prachatice

5.10.2022 Ve středu hned po obědě se vypravila skupina našich uživatelů na pozvání našich kamarádů ze zařízení STROOM Dub do Prachatic na společné setkání. V ... »

Fotka k článku Koncert pro Františka

25.9.2022 V neděli se skupinka našich uživatelů vypravila na charitativní koncert do kostela svatého Jana Křtitele v Paštikách. Tentokrát byl věnován malému ... »

Fotka k článku  ZOO Hluboká nad Vltavou

27.9.2022 V úterý se vydali již tradičně uživatelé našeho Domova PETRA na návštěvu ZOO Hluboká nad Vltavou. Tentokrát se na zvířata vyrazili podívat klienti z ... »

Fotka k článku Muzeum Rožmitál pod Třemšínem

29.9.2022 Ve čtvrtek za svítání se vydala skupina uživatelů na cestu do Rožmitálu pod Třemšínem, aby navštívili zdejší Podbrdské muzeum. Cestou se na chvíli ... »

Fotka k článku  Výstava koní Lysá nad Labem

16.9.2022 Naší uživatelé s doprovodem vyrazili v pátek 16.září na výstavu „Kůň“ do Lysé nad Labem. Cílem této akce je představit veřejnosti jednotlivá plemena ... »

Fotka k článku Westernový den

14.9.2022 Ačkoli nám svatý Petr nepřál, 13.ročník Westernové dne se u nás v Mačkově konal. Po dvouleté pauze se všichni moc těšili, na déšť se připravili, ... »

Fotka k článku Setkání s ISŠ Příbram

2.9.2022 Po dlouhé covidové pauze se mohli naši uživatelé opět setkat se studenty ISŠ Příbram, kteří dlouhodobě spolupracují s naším zařízením a navázali zde i ... »

Fotka k článku Dvoudenní pobyt v Radomyšli

31.8.2022 Na konci prázdnin se ještě šestičlenná skupina našich uživatelek vydala za dobrodružstvím. Vlakem vyrazily do Radomyšle, odkud se pěšky s batohy na zádech ... »