Domov PETRA Mačkov

Aktuality

Fotka k článku  Výstava ve firmě AstenJohnson, s.r.o

10. 5. 2023. Již mnoho let probíhá ve strakonické firmě AstenJohnson, s.r.o. stálá prodejní výstava výrobků klientů z našich sociálně-terapeutických dílen. Jako ... »

Fotka k článku Pétanque Osek

11. 5. 2023 Ve čtvrtek se v Oseku sešla závodní družstva ze tří zařízení jihočeského kraje, aby se utkala ve hře pétanque, kdy se dvoučlenné týmy soupeřící ... »

Fotka k článku Májová diskotéka

16. 5. 2023 Polovina května je ideální čas na společnou diskotéku mačkovských děvčat a oseckých chlapců. Je to tradiční akce, na kterou se všichni moc a moc ... »

Fotka k článku Oslava kulatých narozenin

25. 4. 2023 V tento slavný den proběhla v našem Domově oslava kulatých 60. narozenin paní Marie Ťulpové. Popřát jí přišli všichni kamarádi nejen z chráněného ... »

Fotka k článku Čarodějnice

27. 4. 2022 Poslední dubnová noc patří čarodějnicím. Jedná se o velmi starý a dodnes živý lidový zvyk a zvláštní svátek. Tuto magickou noc se lidé scházejí u ... »

Fotka k článku  Jarní úklid

20. a 21.4.2023 Na čtvrtek a pátek byla naplánována velká úklidová akce všech venkovních prostor našeho Domova. Všichni, kdož, jak se říká, měli ruce a nohy, se ... »

Fotka k článku Techmania Plzeň

30.3.2023 Protože naši uživatelé rádi jezdí na výlety a poznávají nové věci, rozhodly se naše pracovnice vzít velkou skupinu klientů na návštěvu Science Center ... »

Fotka k článku Další kolo integrované boccii

12.4.2023 Ve středu se konalo další kolo Jihočeské ligy v integrované boccie. Tentokrát naše zařízení reprezentovali Miroslava Jarošová, Aneta Novotná, Dana ... »