Domov PETRA Mačkov

Aktuality

Fotka k článku Vánoce

I my podlehli kouzlu vánoční atmosféry, ale letos jsme se sejít společně, tak jak každý rok, nemohli. Krásné prožití svátků nám všem popřála paní ředitelka ... »

Fotka k článku Turnaj v kuželkách

V úterý 22.9. se již od samého rána nesl atriem Domova PETRA hlahol. Konal se zde totiž velký turnaj v ruských kuželkách. Zúčastnilo se ho 36 opravdových hráčů a ... »

Fotka k článku  Pochod

3.9.2020 Ve čtvrtek po snídani vyrazila skupina našich uživatelů v rámci kontaktu se společenským prostředím na pochod kolem Blatné. Vyzbrojeni knihou Jana Kurze ... »

Fotka k článku Oslava

8.9.2020 V tento slavný den proběhla v našem Domově oslava kulatých 50. narozenin pana Zdeňka Kalouska z oddělení Včelka. Popřát mu přišli všichni kamarádi a ... »

Fotka k článku Turnaj v petanque

Ve čtvrtek 27.8. se v areálu Domova PETRA konal velký turnaj dvojic v petanque. Celé dopoledne se většina uživatelů bavila ve stínu dubové aleje. Někteří hráli, ... »

Fotka k článku Pochod

5.8.2020 Nastal den D, ráno rychle sbalit svačinu a pití do batůžku a jedenáct klientů s doprovodem vyráží na pochod. Počasí bylo jako objednané, svítilo sluníčko, ... »

Fotka k článku  „ Domácí “ turnaj v KUBB

13.8.2020 Na dnešní den jsme připravili v rámci aktivizační činnosti letní akci v našem Domově a to turnaj v KUBB. Kdo si hraje, nezlobí. Pokud hledáte hru, kterou ... »

Fotka k článku Brigáda

11.8.2020 Prostředí, ve kterém žijeme, patří nám všem. Nikomu by proto nemělo být jedno, jak vypadá. Je to totiž naše vizitka. Proto jsme se ráno všichni pustili ... »

Fotka k článku Sběr jahod

25.6.2020 Jahody patří mezi první ovoce, které v České republice zraje. Kdo by se netěšil na šťavnaté, sladké a neskutečně lahodné jahody, které dodají energii. ... »