Domov PETRA Mačkov

Aktuality

Fotka k článku  Výlet do ZD Bělčice

21. 8. 2023 Dnes se konal dlouho očekávaný výlet do ZD Bělčice, které se nachází nedaleko Blatné. Zabývají se rostlinnou i živočišnou výrobou. Pěstují brambory, ... »

Fotka k článku  Z pohádky do pohádky

23. 8. 2023 Jak přežít tohle úmorné vedro? To je otázka, kterou si pokládá v těchto dnech každý. Naši klienti horko venku opravdu špatně snášejí, jako ostatně ... »

Fotka k článku Blatenská pouť

19. – 20. 8. 2023 Uplynulý víkend v Blatné patřil pouti, která se koná víkend po svátku sv. Marie a mimo jiné je také předzvěstí blížícího se konce prázdnin. ... »

Fotka k článku Soutěžní dopoledne

9. 8. 2023 Středeční dopoledne přivedlo na víceúčelový sál příznivce soutěží. Byly připraveny čtyři disciplíny, které s trochou snahy mohl zvládnout každý, ... »

Fotka k článku Šipkovaná v parku

16. 8. 2023 Taky jste v létě na táboře hrávali šipkovanou? Do dnešních dnů je to velmi oblíbená zábava, nemyslíte? Naši uživatelé si středeční dopoledne také ... »

Fotka k článku Úklid v atriu

26. 7. 2023 Jak již bylo zmíněno dříve, každý týden se o prázdninách koná nějaká kulturní či sportovní akce. Avšak je potřeba také zmínit, že se na našem ... »

Fotka k článku Poníci na závodech

30. 7. 2023 V našich stájích máme nejen koně na hiporehabilitaci a cvičení, ale také dva shetlandské pony. Že nevíte, jak vypadají? Poníci jsou to inteligentní, ... »

Fotka k článku Dopoledne s iBocciou

2. 8. 2023 Tak dnes se konečně sportu chtiví uživatelé dočkali. Venku lehce poprchalo, ale ve víceúčelovém sále bylo živo jako v úle. Celé dopoledne se hrála ... »

Fotka k článku Módní přehlídka

19. 7. 2023 Parné letní dny musí být využity také k letní zábavě a tou může být třeba módní přehlídka letního a plážového oblečení. Ta se konala uprostřed ... »