Domov PETRA Mačkov

Aktuality

Fotka k článku O táborský džbánek

1.3.2023 Již počtrnácté organizoval Denní a Týdenní stacionář Klíček Záluží turnaj v kuželkách O táborský džbánek, na který dostali již tradičně pozvánku ... »

Fotka k článku Divadelní představení

6.3.2023 Spolek divadelních ochotníků hrál v blatenském divadelním sále místní sokolovny další kus ze svého repertoáru. Tentokrát to bylo představení „Smím ... »

Fotka k článku  Návštěva charitativního koncertu

20.2. 2023 V kostele sv. Jana Křtitele v Paštikách se konají charitativní koncerty, které pomáhají nemocným dětem a jejich rodičům v těžké životní situaci. ... »

Fotka k článku  Další kolo integrované boccii

22.2. 2023 Ve středu se konalo další kolo Jihočeské ligy v integrované boccie. Tentokrát naše zařízení reprezentovali Miroslava Jarošová, Simona Pavlíčková, Aneta ... »

Fotka k článku Maškarní rej

21.2. 2023 Po dlouhých třech letech se nám podařilo v době masopustu uskutečnit dříve tradiční maškarní rej, na který jsou zváni rodiče a opatrovníci našich ... »

Fotka k článku Oslava narozenin v Blatné

16.2. 2023 Počátkem roku, jak jsme již informovali, se několik uživatelů z Mačkovského domova přestěhovalo do nově zbudovaného chráněného bydlení v Blatné. A ... »

Fotka k článku Návštěva kuželny v Blatné

15.2. 2023 Stává se už pravidlem, že jednou do měsíce navštíví naši uživatelé blatenskou kuželnu. Všichni se z Mačkova krásně projdou po nové cyklostezce, ... »

Fotka k článku Valentýnská diskotéka v Oseku

14.2. 2023 V den svátku sv. Valentýna nás pozvali kamarádi z DOZP v Oseku na Valentýnskou diskotéku. Vypravilo se opravdu velké množství našich uživatelek, protože ... »

Fotka k článku Soutěž o nejhezčí valentýnku

13.2. 2023 V úterý se slaví svátek sv. Valentýna a ani u nás v Domově tomu není jinak. Jednak nás pozvali kamarádi z Oseka na Valentýnskou diskotéku, jednak byla ... »