Domov PETRA Mačkov

Aktuality

Fotka k článku Předprázdninová brigáda

25.6.2020 Pokud se sejde dobrá parta a chuť pracovat pro náš Domov, jde práce rychle od ruky. To se stalo i ke konci měsíce června, kdy jsme se sešli v našem areálu a ... »

Fotka k článku Výstava České Budějovice

1.7.2020 Ve dnech od 1.7. do 31.8. 2020 vystavuje náš Domov PETRA Mačkov na Krajském úřadě Jihočeského kraje v Českých Budějovicích výrobky klientů ze sociálně - ... »

Fotka k článku  Výstava v Asten Johnson, s.r.o.

2.7.2020 I nadále probíhá prodejní výstava výrobků klientů z našich sociálně - terapeutických dílen ve firmě Asten Johnson, s.r.o. Strakonice. Jedná se o obrazy, ... »

Fotka k článku Přehodnocování

Vzhledem k probíhající pandemii koronaviru a usnesení vlády ČR o zákazu shromažďování obyvatel nebude v Domově PETRA Mačkov probíhat v tomto období přehodnocení ... »

Fotka k článku Rouškománie v Mačkově

Z důvodu ochrany klientů i zaměstnanců proti koronaviru COVID – 19 se zapojil i náš Domov PETRA Mačkov do šití roušek. Všechny šicí stroje pracují na plné ... »

Fotka k článku MDŽ v Domově

6.3.2020 Už tu máme měsíc březen a s ním „Mezinárodní den žen“, který připadá každý rok na 8. března. Je to mezinárodně uznávaný svátek, stanovený ... »

Fotka k článku Návštěva města Písku

25.2.2020 Čtyři klientky s doprovodem se v tento den vypravily na výlet do Písku. Nejdříve se prošly po pravém břehu řeky Otavy k hradu a kolem Sladovny do zahrad, ... »

Fotka k článku Taneční kurz

27.2.2020 Po měsíci nás opět čekal country kurz v Denním stacionáři ve Strakonicích. Tanec je pohybová společenská nebo i sportovní aktivita, navozuje lepší náladu ... »

Fotka k článku Maškarní karneval

25.2.2020 Úterní odpoledne patřilo setkání rodičů, opatrovníků, uživatelů a zaměstnanců. Rodiče a opatrovníci měli možnost si popovídat s vedením Domova a ... »