Domov PETRA Mačkov

Aktuality

Fotka k článku  Turnaj ve stolním tenise

6.4.2023 Ve čtvrtek 6. dubna se v Písku, ve sportovní hale v Tylově ulici, konal již XVIII. ročník Velikonočního turnaje ve stolním tenise, který pro své kamarády ... »

Fotka k článku Velikonoce v Příbrami

5.4.2023 Každoročně nás zvou naši kamarádi z ISŠ z Příbrami v rámci dlouhodobé spolupráce na předvelikonoční setkání. Nejdříve náš pěvecký soubor „ ... »

Fotka k článku  Maturitní ples ISŠ Příbram

17.3.2023 Po čtyřech letech byli naši uživatelé opět pozváni na maturitní ples partnerské třídy ISŠ Příbram. V pátek se stal dějištěm této slavnostní události ... »

Fotka k článku  Turistický kroužek

9.3.2023 Novým počinem v chráněném bydlení Mačkov je činnost čerstvě vytvořeného turistického kroužku. Podle schopností a svých možností jsou naši uživatelé, ... »

Fotka k článku Osecká človíčkiáda

9.3.2023 Domov pro osoby se zdravotním postižením Osek pořádal již VII. ročník turnaje ve stolní hře „Člověče, nezlob se“. Této zábavné hry se zúčastnili ... »

Fotka k článku O táborský džbánek

1.3.2023 Již počtrnácté organizoval Denní a Týdenní stacionář Klíček Záluží turnaj v kuželkách O táborský džbánek, na který dostali již tradičně pozvánku ... »

Fotka k článku Divadelní představení

6.3.2023 Spolek divadelních ochotníků hrál v blatenském divadelním sále místní sokolovny další kus ze svého repertoáru. Tentokrát to bylo představení „Smím ... »

Fotka k článku  Návštěva charitativního koncertu

20.2. 2023 V kostele sv. Jana Křtitele v Paštikách se konají charitativní koncerty, které pomáhají nemocným dětem a jejich rodičům v těžké životní situaci. ... »

Fotka k článku  Další kolo integrované boccii

22.2. 2023 Ve středu se konalo další kolo Jihočeské ligy v integrované boccie. Tentokrát naše zařízení reprezentovali Miroslava Jarošová, Simona Pavlíčková, Aneta ... »