Domov PETRA Mačkov

Aktuality

Fotka k článku  Loučení s létem

30.8.2022 I naši uživatelé se musejí rozloučit s prázdninami. A tak nic nestálo v cestě, aby se ve velkém atriu rozezněla hudba a všichni si společně zatancovali. ... »

Fotka k článku Boccia

24.8.2022 Naši uživatelé se nenudí. Další prázdninovou akcí byl turnaj v Boccie. Boccia [čti boča] je sport podobný francouzské pétanque nejdříve určený lidem s ... »

Fotka k článku  Turnaj v šipkách

17.8.2022 Další prázdninovou akcí byl turnaj v šipkách. Venku pálilo slunce, teploty se vyšplhaly nad 30°C a tak příjemné klima víceúčelového sálu bylo velmi ... »

Fotka k článku Turnaj v Pétanque

9.8.2022 Krásné letní počasí opět vylákalo naše klienty do dubové aleje, kde se tentokrát konal turnaj v pétanque. Pétanque je francouzská společenská hra, která ... »

Fotka k článku Vlakem do Lenory

2.8.2022 Někdy se za poznáním vydá i malá skupinka. A tak tomu bylo i tentokrát. Naši uživatelé se vlakem vydali do obce Lenora, která leží na Šumavě pod vrchem ... »

Fotka k článku Koupaliště Radomyšl

28.7.2022 Červenci vévodily tropické teploty a tak není divu, že i naši uživatelé trávili čas ve stínu a u vody. Někteří se opět vydali do letního areálu obce ... »

Fotka k článku Úkolová stezka

28.7.2022 Středeční letní dopoledne využili naši uživatelé k další společné, trochu soutěžní akci. Byla pro ně připravena úkolová stezka, tentokrát ... »

Fotka k článku Výšlap na Boubín

27.7.2022 Ve středu se vydala skupinka zdatných turistek z našeho zařízení na pěší túru k vrcholu hory Boubín (1362 m.n.m.). Samozřejmě nešly naše uživatelky ... »

Fotka k článku  Kubb – soutěž domečků

27.7.2022 Prázdniny jsou každoročně protkány různými soutěžemi a akcemi pro všechny naše uživatele. Tentokrát to byl turnaj ve hře Kubb, který byl soutěží mezi ... »