Domov PETRA Mačkov

Aktuality

Fotka k článku  Výstava koní Lysá nad Labem

16.9.2022 Naší uživatelé s doprovodem vyrazili v pátek 16.září na výstavu „Kůň“ do Lysé nad Labem. Cílem této akce je představit veřejnosti jednotlivá plemena ... »

Fotka k článku Westernový den

14.9.2022 Ačkoli nám svatý Petr nepřál, 13.ročník Westernové dne se u nás v Mačkově konal. Po dvouleté pauze se všichni moc těšili, na déšť se připravili, ... »

Fotka k článku Setkání s ISŠ Příbram

2.9.2022 Po dlouhé covidové pauze se mohli naši uživatelé opět setkat se studenty ISŠ Příbram, kteří dlouhodobě spolupracují s naším zařízením a navázali zde i ... »

Fotka k článku Dvoudenní pobyt v Radomyšli

31.8.2022 Na konci prázdnin se ještě šestičlenná skupina našich uživatelek vydala za dobrodružstvím. Vlakem vyrazily do Radomyšle, odkud se pěšky s batohy na zádech ... »

Fotka k článku  Loučení s létem

30.8.2022 I naši uživatelé se musejí rozloučit s prázdninami. A tak nic nestálo v cestě, aby se ve velkém atriu rozezněla hudba a všichni si společně zatancovali. ... »

Fotka k článku Boccia

24.8.2022 Naši uživatelé se nenudí. Další prázdninovou akcí byl turnaj v Boccie. Boccia [čti boča] je sport podobný francouzské pétanque nejdříve určený lidem s ... »

Fotka k článku  Turnaj v šipkách

17.8.2022 Další prázdninovou akcí byl turnaj v šipkách. Venku pálilo slunce, teploty se vyšplhaly nad 30°C a tak příjemné klima víceúčelového sálu bylo velmi ... »

Fotka k článku Turnaj v Pétanque

9.8.2022 Krásné letní počasí opět vylákalo naše klienty do dubové aleje, kde se tentokrát konal turnaj v pétanque. Pétanque je francouzská společenská hra, která ... »