Domov PETRA Mačkov

Aktuality

Fotka k článku Diskotéka v atriu

25.8.2021 Poslední srpnovou středu se uskutečnila dlouho očekávaná diskotéka pro všechny uživatele Domova PETRA, tedy obyvatele chráněného bydlení i zdravotního ... »

Fotka k článku Loučení s létem

30.8.2021 Na konci prázdnin vždy obec Mačkov pořádá „Loučení s létem“. I tentokrát byli pozváni uživatelé našeho Domova PETRA. S doprovodem se deset klientů ... »

Fotka k článku Blatenská pouť

14.8.2021 Kdo by si nechal ujít tradiční pouť v Blatné? Také naši uživatelé si zašli do města užít pouťových radovánek. Svezli se na kolotočích, prošli si ... »

Fotka k článku Tvořivá stezka

18.8.2021 Ačkoli nám počasí úplně nepřálo, tvořivá stezka se nakonec uskutečnila. Částečně venku, částečně pod střechou, jakoby se příroda přizpůsobila ... »

Fotka k článku Domácí turnaj v Kubb

12.8.2021 Ve čtvrtek se konal turnaj v Kubb. Že nevíte, co to je? No přece zahradní hra starých Vikingů. Až ze Švédska přišla tato dřevěná hra, kdy proti sobě ... »

Fotka k článku Naučná stezka

21.7.2021 Další středu se vydali naši uživatelé na naučnou stezku areálem Domova PETRA. Čekaly je snadné i těžší úkoly, se všemi si nakonec poradili. Poznávali ... »

Fotka k článku Kuželky

6.8.2021 Jednu středu bylo také potřeba odpočívat a tak na víceúčelovém sále vzniklo domácí kino. Sešla se obrovská skupina filmu chtivých diváků a společně ... »

Fotka k článku  Domácí turnaj v šipkách

14.7.2021 Již pravidelně se o prázdninách koná ve středu sportovní či kulturní program pro všechny naše klienty. Tuto středu se na víceúčelovém sále našeho domova ... »

Fotka k článku  Návštěva výstavy růží

3.7.2021 V sobotu se naši uživatelé vydali do města Blatné, aby si prohlédli výstavu růží, ke které přispěli také svou tvořivostí. Vyrobili společně se svými ... »