Domov PETRA Mačkov

Aktuality

Fotka k článku Valentýnská diskotéka v Oseku

14.2. 2023 V den svátku sv. Valentýna nás pozvali kamarádi z DOZP v Oseku na Valentýnskou diskotéku. Vypravilo se opravdu velké množství našich uživatelek, protože ... »

Fotka k článku Soutěž o nejhezčí valentýnku

13.2. 2023 V úterý se slaví svátek sv. Valentýna a ani u nás v Domově tomu není jinak. Jednak nás pozvali kamarádi z Oseka na Valentýnskou diskotéku, jednak byla ... »

Fotka k článku  Poznávací párty

25.1. 2023 Ve středu proběhla na víceúčelovém sále našeho Domova PETRA „Poznávací párty“. Nenechte se mýlit, nepoznávali se uživatelé mezi sebou, nýbrž ... »

Fotka k článku Kuželky Blatná

25.1. 2023 Po vánočním odpočinku nastal čas, aby si naši uživatelé trochu více protáhli svá těla. Vydali se tedy do Blatné, do místní kuželny. A protože jsou to ... »

Fotka k článku Jihočeská liga v integrované boccie

18.1. 2023 Ve středu se vydali naši sportovci na další kolo X. ročníku Jihočeské ligy v integrované boccie. Naše reprezentační družstvo letos opět soutěží ve 2. ... »

Fotka k článku  Vánoční výstava v Praze

12.12. 2022 V historické budově vysočanské radnice byla v pondělí 12.12.2022 slavnostní vernisáží zahájena výstava s názvem Advent s vůní levandule, kterou ve ... »

Fotka k článku Chráněné bydlení v Blatné

Dne 2.1.2023 začal provoz v nově vybudovaném chráněném bydlení v Blatné. Bude sloužit 10 uživatelům služby a jeho provoz je nepřetržitý, s dohledem a dopomocí ... »

Fotka k článku Čerti a kniha hříchů

5. 12. Konečně. Na tento den se připravovali všichni obyvatelé chráněného bydlení už několik týdnů. Špitalo se, že se na sále usídlili čerti. Tak jak to vlastně ... »

Fotka k článku  Koledování na schodech

14.12. 2022 Zlatá adventní neděle je již za dveřmi a v našem Domově je to vidět a cítit na každém kroku. Vůně vanilky a skořice se line z vonných svíček, vstupní ... »