Domov PETRA Mačkov

Aktuality

Fotka k článku Čarodějnice

27. 4. 2022 Poslední dubnová noc patří čarodějnicím. Jedná se o velmi starý a dodnes živý lidový zvyk a zvláštní svátek. Tuto magickou noc se lidé scházejí u ... »

Fotka k článku  Jarní úklid

20. a 21.4.2023 Na čtvrtek a pátek byla naplánována velká úklidová akce všech venkovních prostor našeho Domova. Všichni, kdož, jak se říká, měli ruce a nohy, se ... »

Fotka k článku Techmania Plzeň

30.3.2023 Protože naši uživatelé rádi jezdí na výlety a poznávají nové věci, rozhodly se naše pracovnice vzít velkou skupinu klientů na návštěvu Science Center ... »

Fotka k článku Další kolo integrované boccii

12.4.2023 Ve středu se konalo další kolo Jihočeské ligy v integrované boccie. Tentokrát naše zařízení reprezentovali Miroslava Jarošová, Aneta Novotná, Dana ... »

Fotka k článku  Turnaj ve stolním tenise

6.4.2023 Ve čtvrtek 6. dubna se v Písku, ve sportovní hale v Tylově ulici, konal již XVIII. ročník Velikonočního turnaje ve stolním tenise, který pro své kamarády ... »

Fotka k článku Velikonoce v Příbrami

5.4.2023 Každoročně nás zvou naši kamarádi z ISŠ z Příbrami v rámci dlouhodobé spolupráce na předvelikonoční setkání. Nejdříve náš pěvecký soubor „ ... »

Fotka k článku  Maturitní ples ISŠ Příbram

17.3.2023 Po čtyřech letech byli naši uživatelé opět pozváni na maturitní ples partnerské třídy ISŠ Příbram. V pátek se stal dějištěm této slavnostní události ... »

Fotka k článku  Turistický kroužek

9.3.2023 Novým počinem v chráněném bydlení Mačkov je činnost čerstvě vytvořeného turistického kroužku. Podle schopností a svých možností jsou naši uživatelé, ... »

Fotka k článku Osecká človíčkiáda

9.3.2023 Domov pro osoby se zdravotním postižením Osek pořádal již VII. ročník turnaje ve stolní hře „Člověče, nezlob se“. Této zábavné hry se zúčastnili ... »