Domov PETRA Mačkov

Aktuality

Fotka k článku Setkaní se studenty ISŠ Příbram

5.10.2023 Ve čtvrtek k nám ranním vlakem přijeli studenti pedagogického lycea Integrované střední školy z Příbrami. Navazují tak na dlouholetou spolupráci tamní ... »

Fotka k článku   Páteční promítání

29.9.2023 V pátek dopoledne bylo na programu promítání na víceúčelovém sále. Byla vybrána komedie, která byla poprvé odvysílána na Štědrý večer roku 1977. Při ... »

Fotka k článku   Pouť Strakonice

27.9.2023 Stalo se již tradicí, že jedno dopoledne Svatováclavské pouti ve Strakonicích patří sociálním službám. Ani letos jsme si tento den nenechali ujít. Plný ... »

Fotka k článku Výstava koní  v Lysé nad Labem

22.9.2023 V pátek ráno se naši čtyři uživatelé, ti kteří tráví nejvíce času u našich koní a poníků, vydali na výstaviště do Lysé nad Labem, kde se konal ... »

Fotka k článku  Westernový den

13.9.2023 Na letošní 14. ročník Westernového dne bylo na základě loňské propršené zkušenosti objednáno i počasí. Byl krásný slunečný den, ani horko, ani zima, ... »

Fotka k článku  Výlet do Blatné

19.9.2023 V úterý se celý domek Kočka a několik uživatelek z domků Slepice, Sova a Pávice vypravili na výlet do Blatné. Jelo se autobusem našeho zařízení. Hned po ... »

Fotka k článku Diskotéka

30. 8. 2023 V posledním prázdninovém týdnu se na mnoha místech konalo rozloučení s prázdninami. Na takových akcích mívají děti dost rozporuplné pocity. Zábava je ... »