Domov PETRA Mačkov

Aktuality

Fotka k článku Úklid v atriu

26. 7. 2023 Jak již bylo zmíněno dříve, každý týden se o prázdninách koná nějaká kulturní či sportovní akce. Avšak je potřeba také zmínit, že se na našem ... »

Fotka k článku Poníci na závodech

30. 7. 2023 V našich stájích máme nejen koně na hiporehabilitaci a cvičení, ale také dva shetlandské pony. Že nevíte, jak vypadají? Poníci jsou to inteligentní, ... »

Fotka k článku Dopoledne s iBocciou

2. 8. 2023 Tak dnes se konečně sportu chtiví uživatelé dočkali. Venku lehce poprchalo, ale ve víceúčelovém sále bylo živo jako v úle. Celé dopoledne se hrála ... »

Fotka k článku Módní přehlídka

19. 7. 2023 Parné letní dny musí být využity také k letní zábavě a tou může být třeba módní přehlídka letního a plážového oblečení. Ta se konala uprostřed ... »

Fotka k článku Ruské kuželky

12. 7. 2023 Jak již bylo zmíněno, každý týden o prázdninách se v našem zařízení koná nějaká sportovní či kulturní akce, určená uživatelům všech našich ... »

Fotka k článku Prázdniny začínají

30.6.2023 Každé léto je pro naše uživatele připravován sportovní a kulturní program, aby si užili prázdniny podobně, jako by byli v domácím prostředí. První bývá ... »

Fotka k článku  Město růží

1. 7. 2023 Členové turistického oddílu nezahálí ani o prázdninách. Tentokrát jejich kroky vedly do Blatné, kde se konal třetí ročník Výstavy růží. Od muzea, ... »

Fotka k článku Turnaj v Kubb

Ve středu 28. června se do areálu Domova PETRA sjely týmy z jihočeských zařízení sociálních služeb, aby si zahrály Kubb, starou společenskou vikingskou venkovní hru ... »

Fotka k článku  Koncert Davide Mattioli v Paštikách

28. 6. 2023 Naši uživatelé s radostí přijali pozvání starostky obce Mačkov paní Hany Míkové na koncert italského zpěváka Davide Mattioliho do kostela sv. Jana ... »