Domov PETRA Mačkov

Aktuality

Fotka k článku  Jarní brigáda

14.4.2024 Jarní sluníčko vytáhlo nejen zahrádkáře na jejich zahrádky, ale i naše uživatele ke zvelebování prostor ve svém bydlení. Bylo potřeba vyhrabat loňské ... »

Fotka k článku Turnaj ve stolním tenise

28.3.2024 Stalo se již tradicí, že naši sportovci, stolní tenisté, jezdí pravidelně na turnaj, který pořádá Domov pro osoby se zdravotním postižením Zběšičky. ... »

Fotka k článku Hornický domeček

22.3.2024 V pátek jsme rádi přijali pozvání od studentů z ISŠ z Příbram na další společné setkání. V rámci dlouhodobé spolupráce se předvelikonoční ... »

Fotka k článku   Turnaj v kuželkách

6.3.2024 Ve středu brzy ráno, když celý Mačkov ještě spal, odjela vlakem nevelká skupina sportovců do Tábora, kde se konal již XV. ročník kuželkářského turnaje O ... »

Fotka k článku Maškarní bál

6.3.2024 Ve středu odpoledne se uskutečnil na víceúčelovém sále tradiční maškarní rej, na který jsou zváni i rodiče a opatrovníci našich uživatelů. Jejich ... »

Fotka k článku   Velikonoční výstava

20.2.2024 Jako každý rok, tak i letos, jsme dostali pozvání na výstavu v kapitulní síni strakonického hradu, kde v ambitech probíhá i přehlídka jarních a ... »

Fotka k článku 3. kolo integrované boccii

21.2.2024 Ve středu se konalo v Českých Budějovicích další kolo XI. ročníku Jihočeské ligy v integrované boccie. Tentokrát naše zařízení reprezentovali ... »

Fotka k článku   Valentýnská diskotéka

14.2.2024 Svátek svatého Valentýna se slaví v anglosaských zemích každoročně 14. února jako svátek lásky. V poslední době se tento svátek šíří i v ... »

Fotka k článku S poníky na sále

30.1.2024 Shetlandský pony. Už o něm něco víme. Pochází ze Shetlandských ostrovů. Tamní drsné počasí zapříčinilo jeho malý vzrůst a houževnatý charakter. Je ... »