Domov PETRA Mačkov

Aktuality

Fotka k článku Předávání cen

1.7.2021 Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska vyhlásilo literární a výtvarnou soutěž pod názvem „Požární ochrana očima dětí a mládeže 2021“. V okresním ... »

Fotka k článku ZOO Hluboká nad Vltavou

V pondělí 21. června jsme se vypravili oslavit první letní den do Zoo Hluboká nad Vltavou. Část zoo jsme si prohlédli v dopoledních hodinách, když už slunko bylo ... »

Fotka k článku Dětský den v Mačkově

29.6.2021 Počátkem června byli naši uživatelé pozváni vedením obce Mačkov na dětský den. Zúčastnění klienti dostali občerstvení a vyzkoušeli si disciplíny, ... »

Fotka k článku Turnaj v petanque

23.6.2021 První pozvání po době covidové našim uživatelkám ke společné akci, byť v počtu omezeném, přišlo od přátel z Oseka. DOZP Osek připravilo turnaj mezi ... »

Fotka k článku Výlet na sochy v/z Písku

10. 6. 2012 Ve čtvrtek jsme se vydali na výlet do královského města Písku, abychom si prohlédli sochy z písku. V dopoledních hodinách jsme dorazili na nábřeží k ... »

Fotka k článku Plavečák Blatná

16.6.2021 Plavečák Blatná Ve středu se vydala skupina uživatelů našeho Domova PETRA na koupaliště do Blatné. Protože to bylo po velmi dlouhé době, kdy si mohli ... »

Fotka k článku Pochod Hajany

3.6.2021 Na středu 2.6. se připravil pochod dlouhý 14 km a tak se na něj vypravili jen opravdu sportovně zdatní obyvatelé Domova PETRA. Z Mačkova se vydali přes Blatnou k ... »

Fotka k článku ZOO Hluboká nad Vltavou

26.5.2021 Ve středu se vydala skupina uživatelů našeho Domova PETRA na výlet do Hluboké nad Vltavou. Protože to bylo po velmi dlouhé době, kdy se mohli podívat někam ... »

Fotka k článku Brigáda v areálu Domova PETRA

10.5.2021 Pondělní slunečné počasí vylákalo všechny uživatele chráněného bydlení ven do atria, kde se společně pustili do úprav záhonů. Kolem květin bylo třeba ... »