Domov PETRA Mačkov

Aktuality

Fotka k článku Ruské kuželky

12. 7. 2023 Jak již bylo zmíněno, každý týden o prázdninách se v našem zařízení koná nějaká sportovní či kulturní akce, určená uživatelům všech našich ... »

Fotka k článku Prázdniny začínají

30.6.2023 Každé léto je pro naše uživatele připravován sportovní a kulturní program, aby si užili prázdniny podobně, jako by byli v domácím prostředí. První bývá ... »

Fotka k článku  Město růží

1. 7. 2023 Členové turistického oddílu nezahálí ani o prázdninách. Tentokrát jejich kroky vedly do Blatné, kde se konal třetí ročník Výstavy růží. Od muzea, ... »

Fotka k článku Turnaj v Kubb

Ve středu 28. června se do areálu Domova PETRA sjely týmy z jihočeských zařízení sociálních služeb, aby si zahrály Kubb, starou společenskou vikingskou venkovní hru ... »

Fotka k článku  Koncert Davide Mattioli v Paštikách

28. 6. 2023 Naši uživatelé s radostí přijali pozvání starostky obce Mačkov paní Hany Míkové na koncert italského zpěváka Davide Mattioliho do kostela sv. Jana ... »

Fotka k článku Návštěva studentů ISŠ Příbram

22. 6. 2023 Naše uživatele tentokrát navštívili studenti 1. ročníku ISŠ Příbram, aby společně opět prožili pár nezapomenutelných chvil a také se seznámili s ... »

Fotka k článku Hudební odpoledne

22. 6. 2023 Ve čtvrtek odpoledne přijali naši uživatelé pozvání do DOZP Osek na Hudební odpoledne. Kamarádi z Oseka pro ně připravili ve venkovních prostorách ... »

Fotka k článku  Muzeum v Prachaticích

14. 6. 2023 Víte, že v Prachaticích se nachází Muzeum české loutky a cirkusu? Společná prezentace historie loutek a cirkusového umění je v muzejním světě ... »

Fotka k článku Oslavenec z Oseka

14. 6. 2023 Náš Domov dlouhá léta spolupracuje s DOZP Osek a naše uživatelky tak udržují mnohaletá přátelství s oseckými obyvateli. Při významným životních ... »