Domov PETRA Mačkov

Aktuality

Fotka k článku Výlet do Berouna

11. 6. 2023 Víte, jak začíná úvodní písnička večerníčku Václava Chaloupka Méďové? Každý z vás si jistě vzpomene, stejně tak jako na tři chlupaté medvědí ... »

Fotka k článku Výlet do Písku

9. 6. 2023 Stejně tak jako uživatelé Chráněného bydlení našeho Domova PETRA, také klienti Domova pro osoby se zdravotním postižením jezdí na výlety. Stalo se již ... »

Fotka k článku Prostor pro duši

7. 6. 2023 7. 6. 2023 Prostor pro duši Ve středu se v Tachově konala 19. přehlídka tvořivosti a schopností dětí s postižením "Prostor pro duši", který ... »

Fotka k článku Oslava narozenin

24. 5. 2023 V poslední době se v našem Domově s oslavami kulatých narozenin roztrhl pytel. Tentokrát krásné výročí slavila paní Dana Lakatošová. Šedesátku by jí ... »

Fotka k článku  Rodinný výlet

23. 5. 2023 Každá rodina si někdy udělá výlet do ZOO. V našem Domově nemáme rodiny v tom pravém slova smyslu, ale chráněné bydlení v jednotlivých domcích vlastně ... »

Fotka k článku  O zlatý střevíček

19. 5. 2023 V pátek odjeli tradičně naši tanečníci na soutěž "O zlatý střevíček". Tuto taneční soutěž pořádá každoročně stacionář Klíček Záluží, letos ... »

Fotka k článku  Cesta na Svatobor

18. 5. 2023 Šest našich uživatelů, členů turistického kroužku, pod vedením Michaely Schaffarzové a Lenky Synkové vyrazilo vlakem na výlet do Sušice. Cílem byla ... »

Fotka k článku Májový běh

17. 5. 2023 Již pojedenácté pořádalo SOU Blatná pro děti z mateřských a základních škol běžecké závody. Celá akce se odehrávala na stadionu v Blatné, kde ... »

Fotka k článku Klíčkování na Komoře

7. 5. 2023 Ve středu se v relaxačním areálu Komora v Táboře sešli cyklisti, uživatelé sociálních služeb, aby poměřili síly na cyklistickém okruhu. Tyto závody se ... »