Domov PETRA Mačkov

Aktuality

Fotka k článku Úklid dubové aleje

6.5.2022 Páteční dopoledne patřilo jarnímu úklidu dubové aleje v areálu Domova Petra. Všichni uživatelé chráněného bydlení shrabovali listí a čistili chodníky v ... »

Fotka k článku  Jarní úklid atria

9.5.2022 Páteční shrabání listí v dubové aleji byl prvním krokem k jarnímu úklidu kolem domečků chráněného bydlení. V pondělí přišla na řadu obě atria, kde ... »

Fotka k článku Návštěva Prácheňského muzea

4. 5. 2022 Dvanáctičlenná skupina uživatelů našeho Domova navštívila město Písek a prohlédla si také expozice Prácheňského muzea. Seznámili se s historií města ... »

Fotka k článku  Jarní očista

3.5.2022 Dnešní dopoledne patřilo vzdělávací akci pro naše uživatele. Hravou formou si zopakovali na šesti stanovištích péči o své tělo, ruce, uši, zuby, jak ... »

Fotka k článku  Otevření cyklostezky

1.5.2022 První májový den se otevírala nová cyklostezka spojující Mačkov a Blatnou, která měří 1,3 kilometru. U tohoto aktu nesměli chybět ani naši uživatelé. Tuto ... »

Fotka k článku  Májka

30.4.2022 Poslední dubnový den se v našich krajích staví májka a pálí čarodějnice. Oheň s čarodějnicí a opékání špekáčků si naši uživatelé užili již v ... »

Fotka k článku Čarodějnický rej

28.4.2022 Odpolední hodiny ve čtvrtek patřily v našem domově ježibabám, čarodějům, čarodějným soutěžím a nechybělo ani pálení čarodějnice. Na pěti ... »