Domov PETRA Mačkov

Aktuality

Fotka k článku  Evakuace ateliéru

13.5.2024 V pondělí v našem Domově uprostřed dne přestal fungovat výtah. Že to není žádná pohroma? Není, pokud v ateliéru ve druhém patře, úplně pod střechou, ... »

Fotka k článku  Berounské keramické trhy

12.5.2024 Město Beroun je známé nejen svým medvědáriem, kde žije už jen jeden medvěd, Kuba, z večerníčků Václava Chaloupka, ale také tradičními hrnčířskými a ... »

Fotka k článku Čarodějnice

29.4.2024 V pondělí odpoledne se v areálu mezi stromy začaly objevovat čarodějnice a čarodějové. Cože se to děje, mohl se ptát nezasvěcený pozorovatel. Zvyk sletu ... »

Fotka k článku  4. kolo integrované boccii

22.4.2024 Ve středu se konalo v Českých Budějovicích poslední kolo XI. ročníku Jihočeské ligy v integrované boccie. Naše zařízení opět reprezentovali Miroslava ... »

Fotka k článku   Úklid dubové aleje

25.4.2024 Jen co sluníčko rozpustilo ranní námrazu, začalo v dubové aleji velké hemžení. Dubová alej v parku patří totiž též do společných venkovních prostor ... »

Fotka k článku Pochod ke hradu Rabí

18.4.2024 Že v Domově PETRA funguje pro uživatele turistický kroužek, to už jistě víte. Některé trasy jsou krátké, v okolí Domova, to aby se zapojilo více klientů. ... »

Fotka k článku   Canisterapie

17.4.2024 Každý měsíc k nám zavítá Občanské sdružení PESSOS Narysov, které bylo založeno v roce 2004 a to hlavně pro pomoc psychicky a fyzicky postiženým ... »

Fotka k článku  Sportovní dopoledne

11.4.2024 Poprvé jsme obdrželi pozvání od strakonické České unie sportu k účasti na sportovním dopoledni. Tělocvičnu v Lidické ulici zaplnili sportovci nejen z ... »

Fotka k článku  Jarní brigáda

14.4.2024 Jarní sluníčko vytáhlo nejen zahrádkáře na jejich zahrádky, ale i naše uživatele ke zvelebování prostor ve svém bydlení. Bylo potřeba vyhrabat loňské ... »