Domov PETRA Mačkov

Aktuality

Fotka k článku  Canisterapie na DOZP

4.12.2023 Na jedno oddělení Domova pro zdravotně postižené klienty se poprvé přišli podívat pejsci a canisterapeuti z Občanského sdružení PESSOS Narysov, které bylo ... »

Fotka k článku  Vánoční výstava v Praze 9

12.12. 2023 V historické budově vysočanské radnice byla v úterý slavnostní vernisáží zahájena již šestá vánoční výstava, tentokrát s názvem Mačkovské variace, ... »

Fotka k článku Promítání filmu

15.12.2023 Nemyslete si, že jenom lidé vně sociálních zařízení mají před vánoci napilno. Také naši uživatelé mají plné ruce práce a v hlavách už jen vánoční ... »

Fotka k článku Koncert v Paštikách

17.12.2023 Adventntní doba je pro křesťany dobou radostného očekávání příchodu Spasitele, je to doba rozjímání a dobročinnosti. Kostel sv. Jana Křtitele v ... »

Fotka k článku Mikulášská nadílka

5.12.2023 Mikulášská tradice vznikala od 10. století na klášterních školách v Porýní. Při chlapeckých biskupských hrách každý rok jeden z žáků nosil ... »

Fotka k článku   Peklo Březové Hory

6.12.2023 Ve středu vyrazil plný autobus našich uživatelů na návštěvu Pekla v Březových Horách v Příbrami, kam je pozvali studenti ze Střední integrované školy, ... »

Fotka k článku  Předvánoční setkání Strakonice

20. 11. 2023 V pondělí se sešli v Městském domě kultury ve Strakonicích uživatelé nejen od nás a ze Strakonic, ale také z Volyně, Písku, Oseka a Zběšiček. ... »

Fotka k článku  Procházka Podskalím

30.10.2023 Nejenom uživatelé Chráněného bydlení jezdí na výlety. Také obyvatelé Domova se zdravotním postižením vyrazí čas od času za poznáním. Tentokrát ... »