Domov PETRA Mačkov

Aktuality

Fotka k článku  Koledování na schodech

14.12. 2022 Zlatá adventní neděle je již za dveřmi a v našem Domově je to vidět a cítit na každém kroku. Vůně vanilky a skořice se line z vonných svíček, vstupní ... »

Fotka k článku  Vánoční trhy na zámku

15.12. 2022 Poslední sobotu před vánočními svátky se vydali naši uživatelé na prohlídku vánočních trhů, které se konají na nádvoří blatenského zámku každý ... »

Fotka k článku Čertovské rejdění na DOZP

1.12. 2022 Proč myslíte, že se čerti usadili na sále v Domově PETRA? Protože těch hříšníků je v celém Domově spousta a za jeden den by je všechny nestihli obejít. ... »

Fotka k článku Mikulášská nadílka v Mačkově

3.12. 2022 V sobotu se skupina odvážných uživatelů vydala na návštěvu čertů do Mačkova. Ti nejodvážnější si dokonce zahráli s pekelníky karty. Venku je potom ... »

Fotka k článku Návštěva Pekla v Březových Horách

30. 11. 2022 Nastal den, na který se všichni vybraní uživatelé moc těšili anebo se ho trošku báli. O co šlo? Střední integrovaná škola v Příbrami, se kterou náš ... »

Fotka k článku  Jihočeská liga v integrované boccie

Ve středu 16.11. 2022 se naši sportovci konečně dočkali prvního kola X. ročníku Jihočeské ligy v integrované boccie. Naše reprezentační družstvo letos opět ... »

Fotka k článku  Dušičkový rej

1.11.2022 V úterý se všichni uživatelé našeho domova sešli na víceúčelovém sále, aby si zatančili a zasoutěžili při dušičkovém reji. Připravená výzdoba jako ... »

Fotka k článku  Diskotéka ve Zběšičkách

25.10.2022 Na úterý 25.10. jsme obdrželi od našich kamarádů z DOZP Zběšičky pozvánku na Podzimní diskotéku. Účast byla opravdu velká, pozvání přijalo dalších ... »