Domov PETRA Mačkov

Aktuality

Fotka k článku Pobyt za odměnu

Ve druhém březnovém týdnu odjela Marie Štíchová s doprovodem na dlouho očekávaný třídenní pobyt v Penzionu Sněžná ve Volarech. Marie tento pobyt vyhrála v ... »

Fotka k článku Lednové soutěže

18.1.2022 V úterý 18.ledna se od rána nesl celým areálem hlahol a smích. Co se dělo? Soutěžilo se. Bojovalo se nejen o vítězství mezi červeným a modrým týmem, ale ... »

Fotka k článku Turnaj v iBoccie

6.1.2022 Prvním letošním sportovním turnajem v Domově PETRA byl turnaj v integrované Boccie. Aktivně se jej zúčastnilo čtyřicet pět hráčů. Početné obecenstvo ... »

Fotka k článku Koledování na schodech

13.12.2021 Po dvou letech jsme se opět vrátili k tradiční akci „Koledování na schodech“. Kouzlo vánoc na všechny dýchá z každého kouta našeho Domova, neboť ... »

Fotka k článku Vernisáž výstavy

7.12.2021 Vernisáž Výstavy Malováno srdcem Domov Petra Mačkov uspořádal v Senátu Parlamentu ČR výstavu prací svých klientů. Slavnostní vernisáž obrazů, keramiky, ... »

Fotka k článku Závody na čemkoli

10.12.2021 Jen co napadl první sníh, musely se uskutečnit tradiční závody ve sjezdu na čemkoli. Z půd domečků se snesly boby, sáně, ježdíky a také se naplnily pytle ... »

Fotka k článku  Výtvarná soutěž

26.11.2021 V pátek dopoledne k nám přijela zástupkyně por. ing. Štěpánka Schwarzová, tisková mluvčí Policie ČR Jihočeského kraje, aby předala drobné dárky všem ... »

Fotka k článku  Zdravověda

23.11.2021 Na úterý připravili zaměstnanci spolu s HZS dopoledne plné osvěty. Naši uživatelé se zábavnou formou seznámili se situacemi běžného života, kdy by bylo ... »