Domov PETRA Mačkov

Aktuality

Fotka k článku Návštěva studentů ISŠ Příbram

22. 6. 2023 Naše uživatele tentokrát navštívili studenti 1. ročníku ISŠ Příbram, aby společně opět prožili pár nezapomenutelných chvil a také se seznámili s ... »

Fotka k článku Hudební odpoledne

22. 6. 2023 Ve čtvrtek odpoledne přijali naši uživatelé pozvání do DOZP Osek na Hudební odpoledne. Kamarádi z Oseka pro ně připravili ve venkovních prostorách ... »

Fotka k článku  Muzeum v Prachaticích

14. 6. 2023 Víte, že v Prachaticích se nachází Muzeum české loutky a cirkusu? Společná prezentace historie loutek a cirkusového umění je v muzejním světě ... »

Fotka k článku Oslavenec z Oseka

14. 6. 2023 Náš Domov dlouhá léta spolupracuje s DOZP Osek a naše uživatelky tak udržují mnohaletá přátelství s oseckými obyvateli. Při významným životních ... »

Fotka k článku Výlet do Berouna

11. 6. 2023 Víte, jak začíná úvodní písnička večerníčku Václava Chaloupka Méďové? Každý z vás si jistě vzpomene, stejně tak jako na tři chlupaté medvědí ... »

Fotka k článku Výlet do Písku

9. 6. 2023 Stejně tak jako uživatelé Chráněného bydlení našeho Domova PETRA, také klienti Domova pro osoby se zdravotním postižením jezdí na výlety. Stalo se již ... »

Fotka k článku Prostor pro duši

7. 6. 2023 7. 6. 2023 Prostor pro duši Ve středu se v Tachově konala 19. přehlídka tvořivosti a schopností dětí s postižením "Prostor pro duši", který ... »

Fotka k článku Oslava narozenin

24. 5. 2023 V poslední době se v našem Domově s oslavami kulatých narozenin roztrhl pytel. Tentokrát krásné výročí slavila paní Dana Lakatošová. Šedesátku by jí ... »

Fotka k článku  Rodinný výlet

23. 5. 2023 Každá rodina si někdy udělá výlet do ZOO. V našem Domově nemáme rodiny v tom pravém slova smyslu, ale chráněné bydlení v jednotlivých domcích vlastně ... »