Domov PETRA Mačkov

Aktuality

Fotka k článku  O zlatý střevíček

19. 5. 2023 V pátek odjeli tradičně naši tanečníci na soutěž "O zlatý střevíček". Tuto taneční soutěž pořádá každoročně stacionář Klíček Záluží, letos ... »

Fotka k článku  Cesta na Svatobor

18. 5. 2023 Šest našich uživatelů, členů turistického kroužku, pod vedením Michaely Schaffarzové a Lenky Synkové vyrazilo vlakem na výlet do Sušice. Cílem byla ... »

Fotka k článku Májový běh

17. 5. 2023 Již pojedenácté pořádalo SOU Blatná pro děti z mateřských a základních škol běžecké závody. Celá akce se odehrávala na stadionu v Blatné, kde ... »

Fotka k článku Klíčkování na Komoře

7. 5. 2023 Ve středu se v relaxačním areálu Komora v Táboře sešli cyklisti, uživatelé sociálních služeb, aby poměřili síly na cyklistickém okruhu. Tyto závody se ... »

Fotka k článku  Výstava ve firmě AstenJohnson, s.r.o

10. 5. 2023. Již mnoho let probíhá ve strakonické firmě AstenJohnson, s.r.o. stálá prodejní výstava výrobků klientů z našich sociálně-terapeutických dílen. Jako ... »

Fotka k článku Pétanque Osek

11. 5. 2023 Ve čtvrtek se v Oseku sešla závodní družstva ze tří zařízení jihočeského kraje, aby se utkala ve hře pétanque, kdy se dvoučlenné týmy soupeřící ... »

Fotka k článku Májová diskotéka

16. 5. 2023 Polovina května je ideální čas na společnou diskotéku mačkovských děvčat a oseckých chlapců. Je to tradiční akce, na kterou se všichni moc a moc ... »

Fotka k článku Oslava kulatých narozenin

25. 4. 2023 V tento slavný den proběhla v našem Domově oslava kulatých 60. narozenin paní Marie Ťulpové. Popřát jí přišli všichni kamarádi nejen z chráněného ... »