Domov PETRA Mačkov

Aktuality

Fotka k článku Šipkaření v Klíčku

26.10.2022 Ve středu 26.10. jsme po dlouhé pauze způsobené covidovými opatřeními přijali pozvání na turnaj v šipkách, který tradičně pořádá Denní a týdenní ... »

Fotka k článku Soutěžní odpoledne DOZP

25.10.2022 V úterý odpoledne patřil víceúčelový sál uživatelům DOZP. Byly pro ně připraveny soutěže v podzimním a halloweenském duchu. Uživatelé oddělení ... »

Fotka k článku Koncert skupiny M.U.F. v Drhovli

12.10.2022 Kulturou žijí také naši uživatelé. Po vážné chrámové hudbě v Paštikách, vystoupení kapely Maxa Band v Prachaticích si nenechali ujít ani koncert ... »

Fotka k článku  Setkání bez hranic Prachatice

5.10.2022 Ve středu hned po obědě se vypravila skupina našich uživatelů na pozvání našich kamarádů ze zařízení STROOM Dub do Prachatic na společné setkání. V ... »

Fotka k článku Koncert pro Františka

25.9.2022 V neděli se skupinka našich uživatelů vypravila na charitativní koncert do kostela svatého Jana Křtitele v Paštikách. Tentokrát byl věnován malému ... »

Fotka k článku  ZOO Hluboká nad Vltavou

27.9.2022 V úterý se vydali již tradičně uživatelé našeho Domova PETRA na návštěvu ZOO Hluboká nad Vltavou. Tentokrát se na zvířata vyrazili podívat klienti z ... »

Fotka k článku Muzeum Rožmitál pod Třemšínem

29.9.2022 Ve čtvrtek za svítání se vydala skupina uživatelů na cestu do Rožmitálu pod Třemšínem, aby navštívili zdejší Podbrdské muzeum. Cestou se na chvíli ... »

Fotka k článku  Výstava koní Lysá nad Labem

16.9.2022 Naší uživatelé s doprovodem vyrazili v pátek 16.září na výstavu „Kůň“ do Lysé nad Labem. Cílem této akce je představit veřejnosti jednotlivá plemena ... »