Domov PETRA Mačkov

Aktuality

Fotka k článku   Techmania Plzeň

8.11.2023 Náš nejmladší domeček chráněného bydlení, který je v Blatné, se vydal také na výlet. Tentokrát si naši uživatelé zajeli do Plzně, kde navštívili ... »

Fotka k článku  Setkání bez hranic

8.11.2023 Skupinka našich uživatelů přijala pozvání kamarádů ze Stroomu Dub o.p.s. na tradiční, již třináctý ročník Setkání bez hranic. Po roce se opět setkali ... »

Fotka k článku  1.turnaj v integrované Boccie

8.11.2023 Tak se rozběhl další, letos už 11.ročník Jihočeské integrované Boccii. Naši sportovci soutěží ve 2.lize. Tentokrát naše zařízení reprezentovali Jan ... »

Fotka k článku   Návštěva blatenského kina

9.11.2023 Že se naši uživatelé nemají čas nudit, ví už snad každý. Také v listopadu se koná jedna akce za druhou. Tentokrát navštívili nejen kino, ale po příjezdu ... »

Fotka k článku Šipkaření na Klíčku

26. 10. 2023 Již po desáté se v zálužském stacionáři sešlo šest zařízení sociálních služeb z jižních Čech, aby si uživatelé mezi sebou změřili síly v ... »

Fotka k článku Dušičkový rej

27. 10. 2023 Byl pátek a naším Domovem se od rána neslo takové zvláštní vzrušení. Co se to jenom děje, napadlo každého, kdo vstoupil do budovy. Kolem půl deváté ... »

Fotka k článku Lampionový průvod

1. 11. 2023 Tak toto ještě obec Mačkov nezažila. Krátce před setměním se vydalo velmi početné procesí našich uživatelů jak z Chráněného bydlení, tak z Domova ... »

Fotka k článku  Turistický výšlap

2. 11. 2023 Naši turisté si vyšlápli na Prácheň. Že nevíte, kde to je? Tak od začátku. Turistický kroužek našich uživatelů chodí pravidelně na kratší výlety, ... »

Fotka k článku  Výlet za poznáním

19.10.2023 Už jsme se zmínili, že tady jednotlivé domečky chráněného bydlení fungují jako rodina a že stejně jako rodina, jezdí i naši uživatelé na výlety. ... »