Domov PETRA Mačkov

Aktuality

Fotka k článku Chráněné bydlení v Blatné

Dne 2.1.2023 začal provoz v nově vybudovaném chráněném bydlení v Blatné. Bude sloužit 10 uživatelům služby a jeho provoz je nepřetržitý, s dohledem a dopomocí ... »

Fotka k článku Čerti a kniha hříchů

5. 12. Konečně. Na tento den se připravovali všichni obyvatelé chráněného bydlení už několik týdnů. Špitalo se, že se na sále usídlili čerti. Tak jak to vlastně ... »

Fotka k článku  Koledování na schodech

14.12. 2022 Zlatá adventní neděle je již za dveřmi a v našem Domově je to vidět a cítit na každém kroku. Vůně vanilky a skořice se line z vonných svíček, vstupní ... »

Fotka k článku  Vánoční trhy na zámku

15.12. 2022 Poslední sobotu před vánočními svátky se vydali naši uživatelé na prohlídku vánočních trhů, které se konají na nádvoří blatenského zámku každý ... »

Fotka k článku Čertovské rejdění na DOZP

1.12. 2022 Proč myslíte, že se čerti usadili na sále v Domově PETRA? Protože těch hříšníků je v celém Domově spousta a za jeden den by je všechny nestihli obejít. ... »

Fotka k článku Mikulášská nadílka v Mačkově

3.12. 2022 V sobotu se skupina odvážných uživatelů vydala na návštěvu čertů do Mačkova. Ti nejodvážnější si dokonce zahráli s pekelníky karty. Venku je potom ... »

Fotka k článku Návštěva Pekla v Březových Horách

30. 11. 2022 Nastal den, na který se všichni vybraní uživatelé moc těšili anebo se ho trošku báli. O co šlo? Střední integrovaná škola v Příbrami, se kterou náš ... »

Fotka k článku  Jihočeská liga v integrované boccie

Ve středu 16.11. 2022 se naši sportovci konečně dočkali prvního kola X. ročníku Jihočeské ligy v integrované boccie. Naše reprezentační družstvo letos opět ... »