Domov PETRA Mačkov

Aktuality

Fotka k článku  Výlet Vimperk

31.5.2022 Malá skupina našich uživatelů-turistů se vydala na výlet vlakem do Vimperka. Tam byla naplánována asi desetikilometrová trasa, jejímž cílem byl Klášterecký ... »

Fotka k článku Kuželky Blatná

25.5.2022 Po dlouhé covidové pauze se vydala skupina našich uživatelů, sportovců, na trénink do kuželny v Blatné. Ačkoli je po celou cestu skrápěl májový deštík, ... »

Fotka k článku Májová diskotéka

19.5.2022 Na čtvrteční odpoledne se naše uživatelky moc těšily. Po dlouhých dvou letech se potkaly se svými kamarády z Oseka, kteří za nimi přijeli. To bylo ... »

Fotka k článku  Klíčkování na Komoře

18.5.2022 Ve středu se v relaxačním areálu Komora v Táboře sešli uživatelé-cyklisti, aby poměřili síly na cyklistickém okruhu. Tyto závody se konaly již podeváté. ... »

Fotka k článku  Výlet do Českých Budějovic

Ve čtvrtek, 12.5. 2022, se vydali uživatelé jednoho domečku chráněného bydlení na výlet do krajského města. Vyrazili brzy ráno vlakem a moc se na to těšili. Po ... »

Fotka k článku Úklid dubové aleje

6.5.2022 Páteční dopoledne patřilo jarnímu úklidu dubové aleje v areálu Domova Petra. Všichni uživatelé chráněného bydlení shrabovali listí a čistili chodníky v ... »

Fotka k článku  Jarní úklid atria

9.5.2022 Páteční shrabání listí v dubové aleji byl prvním krokem k jarnímu úklidu kolem domečků chráněného bydlení. V pondělí přišla na řadu obě atria, kde ... »