Domov PETRA Mačkov

Aktuality

Fotka k článku Maškarní rej

21.2. 2023 Po dlouhých třech letech se nám podařilo v době masopustu uskutečnit dříve tradiční maškarní rej, na který jsou zváni rodiče a opatrovníci našich ... »

Fotka k článku Oslava narozenin v Blatné

16.2. 2023 Počátkem roku, jak jsme již informovali, se několik uživatelů z Mačkovského domova přestěhovalo do nově zbudovaného chráněného bydlení v Blatné. A ... »

Fotka k článku Návštěva kuželny v Blatné

15.2. 2023 Stává se už pravidlem, že jednou do měsíce navštíví naši uživatelé blatenskou kuželnu. Všichni se z Mačkova krásně projdou po nové cyklostezce, ... »

Fotka k článku Valentýnská diskotéka v Oseku

14.2. 2023 V den svátku sv. Valentýna nás pozvali kamarádi z DOZP v Oseku na Valentýnskou diskotéku. Vypravilo se opravdu velké množství našich uživatelek, protože ... »

Fotka k článku Soutěž o nejhezčí valentýnku

13.2. 2023 V úterý se slaví svátek sv. Valentýna a ani u nás v Domově tomu není jinak. Jednak nás pozvali kamarádi z Oseka na Valentýnskou diskotéku, jednak byla ... »

Fotka k článku  Poznávací párty

25.1. 2023 Ve středu proběhla na víceúčelovém sále našeho Domova PETRA „Poznávací párty“. Nenechte se mýlit, nepoznávali se uživatelé mezi sebou, nýbrž ... »

Fotka k článku Kuželky Blatná

25.1. 2023 Po vánočním odpočinku nastal čas, aby si naši uživatelé trochu více protáhli svá těla. Vydali se tedy do Blatné, do místní kuželny. A protože jsou to ... »

Fotka k článku Jihočeská liga v integrované boccie

18.1. 2023 Ve středu se vydali naši sportovci na další kolo X. ročníku Jihočeské ligy v integrované boccie. Naše reprezentační družstvo letos opět soutěží ve 2. ... »

Fotka k článku  Vánoční výstava v Praze

12.12. 2022 V historické budově vysočanské radnice byla v pondělí 12.12.2022 slavnostní vernisáží zahájena výstava s názvem Advent s vůní levandule, kterou ve ... »