Domov PETRA Mačkov

Aktuality

Fotka k článku Vlakem do Lenory

2.8.2022 Někdy se za poznáním vydá i malá skupinka. A tak tomu bylo i tentokrát. Naši uživatelé se vlakem vydali do obce Lenora, která leží na Šumavě pod vrchem ... »

Fotka k článku Koupaliště Radomyšl

28.7.2022 Červenci vévodily tropické teploty a tak není divu, že i naši uživatelé trávili čas ve stínu a u vody. Někteří se opět vydali do letního areálu obce ... »

Fotka k článku Úkolová stezka

28.7.2022 Středeční letní dopoledne využili naši uživatelé k další společné, trochu soutěžní akci. Byla pro ně připravena úkolová stezka, tentokrát ... »

Fotka k článku Výšlap na Boubín

27.7.2022 Ve středu se vydala skupinka zdatných turistek z našeho zařízení na pěší túru k vrcholu hory Boubín (1362 m.n.m.). Samozřejmě nešly naše uživatelky ... »

Fotka k článku  Kubb – soutěž domečků

27.7.2022 Prázdniny jsou každoročně protkány různými soutěžemi a akcemi pro všechny naše uživatele. Tentokrát to byl turnaj ve hře Kubb, který byl soutěží mezi ... »

Fotka k článku Letní osvěžení

22.7.2022 V těchto horkých dnech se naši uživatelé rádi zchladí ve vodě. K nejoblíbenějším místům patří plavečák v Blatné nebo přírodní koupaliště v ... »

Fotka k článku  Ruské kuželky

19.7.2022 Sportovní nadšenci z řad uživatelů chráněného bydlení si chodí občas zahrát kuželky do blatenské kuželny. Ale to nemohou všichni. Proto uprostřed ... »

Fotka k článku  Letní kino

12.7.2022 Co patří neodmyslitelně k létu vědí i klienti našeho Domova PETRA. Prázdniny zahájili letní diskotékou a kinem. Promítaly se filmy a divadla, které v ... »

Fotka k článku Výstava růží

V sobotu 2.července vyrazila skupinka našich uživatelek se svým doprovodem na Výstavu růží do Blatné. Po loňském úspěchu připravila Kulturní plantáž Blatná ... »