Domov PETRA Mačkov

Aktuality

Fotka k článku Návštěva Prácheňského muzea

4. 5. 2022 Dvanáctičlenná skupina uživatelů našeho Domova navštívila město Písek a prohlédla si také expozice Prácheňského muzea. Seznámili se s historií města ... »

Fotka k článku  Jarní očista

3.5.2022 Dnešní dopoledne patřilo vzdělávací akci pro naše uživatele. Hravou formou si zopakovali na šesti stanovištích péči o své tělo, ruce, uši, zuby, jak ... »

Fotka k článku  Otevření cyklostezky

1.5.2022 První májový den se otevírala nová cyklostezka spojující Mačkov a Blatnou, která měří 1,3 kilometru. U tohoto aktu nesměli chybět ani naši uživatelé. Tuto ... »

Fotka k článku  Májka

30.4.2022 Poslední dubnový den se v našich krajích staví májka a pálí čarodějnice. Oheň s čarodějnicí a opékání špekáčků si naši uživatelé užili již v ... »

Fotka k článku Čarodějnický rej

28.4.2022 Odpolední hodiny ve čtvrtek patřily v našem domově ježibabám, čarodějům, čarodějným soutěžím a nechybělo ani pálení čarodějnice. Na pěti ... »

Fotka k článku  ZOO Hluboká nad Vltavou

26.4.2022 V úterý vyrazila velká skupina našich uživatelů na první výlet po dlouhé odmlce, způsobené pandemickou situací. Na takový výlet bylo ideální počasí, ... »

Fotka k článku O táborský džbánek

20.4.2022 Ve středu se v brzkých ranních hodinách vydala pětice sportovců z našeho Domova po dvouleté pauze do Tábora na kuželkářský turnaj O táborský džbánek, ... »

Fotka k článku Turnaj v šipkách

V úterý 19.4. se v Domově PETRA uskutečnila další akce pro všechny sportu chtivé uživatele. Na víceúčelovém sále se konal turnaj v šipkách. Nakonec se soutěže ... »

Fotka k článku Jihočeská liga v integrované boccie

13.4.2022 Ve středu naši úspěšní boccisté odjeli do Českých Budějovic na další kolo Jihočeské ligy v integrované boccie. Ve složení kapitánka Miroslava ... »