Domov PETRA Mačkov

Aktuality

Fotka k článku  Tušílkova stezka

22.6.2022 Ve středu se vydali ti nejzdatnější uživatelé na téměř patnáctikilometrový pochod z Tochovic do Tušovic, kde si obešli Tušílkovu stezku a vrátili se ... »

Fotka k článku Výlet do Písku

V pátek 10.6. se vydali naši uživatelé z DOZP na prohlídku soch z písku do Písku. Počasí jim přálo a tak procházka po městě byla pro všechny příjemnou ... »

Fotka k článku Naši poníci v Prachaticích

V pondělí 6.6.202 se na pozvání p. ředitelky Ing. Mgr. Hanky Vojtové vydali 3 naši zaměstnanci a 2 poníci potěšit klienty Domova seniorů Mistra Jana Křišťana v ... »

Fotka k článku  Výlet Vimperk

31.5.2022 Malá skupina našich uživatelů-turistů se vydala na výlet vlakem do Vimperka. Tam byla naplánována asi desetikilometrová trasa, jejímž cílem byl Klášterecký ... »

Fotka k článku Kuželky Blatná

25.5.2022 Po dlouhé covidové pauze se vydala skupina našich uživatelů, sportovců, na trénink do kuželny v Blatné. Ačkoli je po celou cestu skrápěl májový deštík, ... »

Fotka k článku Májová diskotéka

19.5.2022 Na čtvrteční odpoledne se naše uživatelky moc těšily. Po dlouhých dvou letech se potkaly se svými kamarády z Oseka, kteří za nimi přijeli. To bylo ... »

Fotka k článku  Klíčkování na Komoře

18.5.2022 Ve středu se v relaxačním areálu Komora v Táboře sešli uživatelé-cyklisti, aby poměřili síly na cyklistickém okruhu. Tyto závody se konaly již podeváté. ... »

Fotka k článku  Výlet do Českých Budějovic

Ve čtvrtek, 12.5. 2022, se vydali uživatelé jednoho domečku chráněného bydlení na výlet do krajského města. Vyrazili brzy ráno vlakem a moc se na to těšili. Po ... »