Domov PETRA Mačkov

Aktuality

Fotka k článku  Soutěž ke sv. Valentýnu

18.2.2021 Při příležitosti „dne lásky“ byla v Domově vyhlášena soutěž „O nejhezčí výrobek s valentýnskou tématikou “. 15.2. se sešla odborná porota, která ... »

Fotka k článku Výtvarná soutěž o NEJ DRAKA

15.10.2020 Ve čtvrtek vyvrcholila výtvarná soutěž o NEJ DRAKA. Drak mohl být malovaný vyšívaný, loutka nebo „opravdový“. Nejpodařenější výtvarná díla byla ... »

Fotka k článku  Soutěž o nejlepší vánoční cukroví

17.12.2020 Díky pandemii se uživatelé Domova PETRA nesměli potkávat a tak se vyrábělo a soutěžilo mezi jednotlivými domečky chráněného bydlení. Jednou ze soutěží ... »

Fotka k článku Sněhová nadílka

11.1.2021 S prvním sněhem se v reálu Domova PETRA také začaly provozovat zimní radovánky. Nejen procházky po bílé peřině byly příjemné, zvláště, pokud svítilo ... »

Fotka k článku  Očkování

15.1.2021 V pátek 15.1. proběhlo první očkování uživatelů i zaměstnanců proti Covid-19.

Fotka k článku Vánoce

I my podlehli kouzlu vánoční atmosféry, ale letos jsme se sejít společně, tak jak každý rok, nemohli. Krásné prožití svátků nám všem popřála paní ředitelka ... »

Fotka k článku Turnaj v kuželkách

V úterý 22.9. se již od samého rána nesl atriem Domova PETRA hlahol. Konal se zde totiž velký turnaj v ruských kuželkách. Zúčastnilo se ho 36 opravdových hráčů a ... »

Fotka k článku  Pochod

3.9.2020 Ve čtvrtek po snídani vyrazila skupina našich uživatelů v rámci kontaktu se společenským prostředím na pochod kolem Blatné. Vyzbrojeni knihou Jana Kurze ... »

Fotka k článku Oslava

8.9.2020 V tento slavný den proběhla v našem Domově oslava kulatých 50. narozenin pana Zdeňka Kalouska z oddělení Včelka. Popřát mu přišli všichni kamarádi a ... »