Domov PETRA Mačkov

Aktuality

Fotka k článku  Soutěž o nejlepší vánoční cukroví

17.12.2020 Díky pandemii se uživatelé Domova PETRA nesměli potkávat a tak se vyrábělo a soutěžilo mezi jednotlivými domečky chráněného bydlení. Jednou ze soutěží ... »

Fotka k článku Sněhová nadílka

11.1.2021 S prvním sněhem se v reálu Domova PETRA také začaly provozovat zimní radovánky. Nejen procházky po bílé peřině byly příjemné, zvláště, pokud svítilo ... »

Fotka k článku  Očkování

15.1.2021 V pátek 15.1. proběhlo první očkování uživatelů i zaměstnanců proti Covid-19.

Fotka k článku Vánoce

I my podlehli kouzlu vánoční atmosféry, ale letos jsme se sejít společně, tak jak každý rok, nemohli. Krásné prožití svátků nám všem popřála paní ředitelka ... »

Fotka k článku Turnaj v kuželkách

V úterý 22.9. se již od samého rána nesl atriem Domova PETRA hlahol. Konal se zde totiž velký turnaj v ruských kuželkách. Zúčastnilo se ho 36 opravdových hráčů a ... »

Fotka k článku  Pochod

3.9.2020 Ve čtvrtek po snídani vyrazila skupina našich uživatelů v rámci kontaktu se společenským prostředím na pochod kolem Blatné. Vyzbrojeni knihou Jana Kurze ... »

Fotka k článku Oslava

8.9.2020 V tento slavný den proběhla v našem Domově oslava kulatých 50. narozenin pana Zdeňka Kalouska z oddělení Včelka. Popřát mu přišli všichni kamarádi a ... »

Fotka k článku Turnaj v petanque

Ve čtvrtek 27.8. se v areálu Domova PETRA konal velký turnaj dvojic v petanque. Celé dopoledne se většina uživatelů bavila ve stínu dubové aleje. Někteří hráli, ... »

Fotka k článku Pochod

5.8.2020 Nastal den D, ráno rychle sbalit svačinu a pití do batůžku a jedenáct klientů s doprovodem vyráží na pochod. Počasí bylo jako objednané, svítilo sluníčko, ... »