Domov PETRA Mačkov

Aktuality

Fotka k článku Přehodnocování

Vzhledem k probíhající pandemii koronaviru a usnesení vlády ČR o zákazu shromažďování obyvatel nebude v Domově PETRA Mačkov probíhat v tomto období přehodnocení ... »

Fotka k článku Rouškománie v Mačkově

Z důvodu ochrany klientů i zaměstnanců proti koronaviru COVID – 19 se zapojil i náš Domov PETRA Mačkov do šití roušek. Všechny šicí stroje pracují na plné ... »

Fotka k článku MDŽ v Domově

6.3.2020 Už tu máme měsíc březen a s ním „Mezinárodní den žen“, který připadá každý rok na 8. března. Je to mezinárodně uznávaný svátek, stanovený ... »

Fotka k článku Návštěva města Písku

25.2.2020 Čtyři klientky s doprovodem se v tento den vypravily na výlet do Písku. Nejdříve se prošly po pravém břehu řeky Otavy k hradu a kolem Sladovny do zahrad, ... »

Fotka k článku Taneční kurz

27.2.2020 Po měsíci nás opět čekal country kurz v Denním stacionáři ve Strakonicích. Tanec je pohybová společenská nebo i sportovní aktivita, navozuje lepší náladu ... »

Fotka k článku Maškarní karneval

25.2.2020 Úterní odpoledne patřilo setkání rodičů, opatrovníků, uživatelů a zaměstnanců. Rodiče a opatrovníci měli možnost si popovídat s vedením Domova a ... »

Fotka k článku  Maškarní karneval Osek

20.2.2020 Na pozvání DOZP Osek jsme se zúčastnili v rámci zprostředkování kontaktu se společenským prostředím maškarní veselice, která se konala v letošním roce ... »

Fotka k článku 3. kolo ligy v iBoccie

19.2.2020 Včera se družstvo našich sportovců zúčastnilo 3. kola Jihočeské ligy v iBoccie v Českých Budějovicích. Po vyrovnaných bojích nakonec obsadilo 7. místo. ... »

Fotka k článku Turnaj v kuželkách

5.2.2020 V prvním únorovém týdnu se naši kuželkáři zúčastnili na základě aktivizační činnosti a zprostředkování kontaktu se společenským prostředím 12. ... »