Domov PETRA Mačkov

Aktuality

Fotka k článku Oslavy kulatých narozenin

Únor 2020 Během měsíce února proběhly v našem Domově tři oslavy šedesátin a to u paní J. Láfové, M. Štíchové a I. Mrkvičkové. Popřát jim přišli nejen ... »

Fotka k článku Svátek sv. Valentýna

14.2.2020 Den sv. Valentýna má velkou tradici. Tento svátek všech zamilovaných, který se slaví 14. února, je rozšířen po celém světě, ale u nás se slaví až v ... »

Fotka k článku Návštěva města Plzně

28. 1. 2020 V rámci kontaktu se společenským prostředím se vydalo sedm klientů s doprovodem vlakem směr Plzeň. Z nádraží jeli tramvají do obchodního centra Plaza, kde ... »

Fotka k článku Taneční kurz

23.1.2020 V novém roce opět pokračujeme v nacvičování country tanců v Denním stacionáři ve Strakonicích. Ve stacionáři nás očekával náš lektor Miroslav Surženko ... »

Fotka k článku  Turnaj v iBoccie

8.1.2020 Na základě aktivizační činnosti se ve středu 8. ledna zúčastnilo družstvo našich klientů již 2. turnaje 7. ročníku v i Boccie v Českých Budějovicích. ... »

Fotka k článku  Mačkovský golf

15.1.2020 V rámci aktivizační činnosti jsme v našem Domově vyhlásili golfový turnaj. Celkem soutěžilo 46 klientů a to ve čtyřech disciplínách – trefa hokejkou s ... »

Fotka k článku Zábavné odpoledne

8.1.2020 Ve středu se sešli v našem víceúčelovém sále klienti oddělení Včela, Motýl a Beruška, aby společně strávili zábavné odpoledne. Nejdříve absolvovali ... »

Fotka k článku Koncert Jakuba Smolíka

21.1.2020 Jakub Smolík, vlastním jménem Jaroslav Smolík, je náš populární zpěvák a kytarista, autor mnoha nesmrtelných hitů. Svým podmanivým hlasem a romantickými ... »

Fotka k článku Výstava v Českých Budějovicích

4.12.2019 Na pozvání Ing. Jany Holické z odboru sociálních věcí Krajského úřadu Jihočeského kraje se uskutečnila dne 4. prosince prodejní výstava našich výrobků ... »