Domov PETRA Mačkov

Aktuality

Fotka k článku Oslava

8.9.2020 V tento slavný den proběhla v našem Domově oslava kulatých 50. narozenin pana Zdeňka Kalouska z oddělení Včelka. Popřát mu přišli všichni kamarádi a ... »

Fotka k článku Turnaj v petanque

Ve čtvrtek 27.8. se v areálu Domova PETRA konal velký turnaj dvojic v petanque. Celé dopoledne se většina uživatelů bavila ve stínu dubové aleje. Někteří hráli, ... »

Fotka k článku Pochod

5.8.2020 Nastal den D, ráno rychle sbalit svačinu a pití do batůžku a jedenáct klientů s doprovodem vyráží na pochod. Počasí bylo jako objednané, svítilo sluníčko, ... »

Fotka k článku  „ Domácí “ turnaj v KUBB

13.8.2020 Na dnešní den jsme připravili v rámci aktivizační činnosti letní akci v našem Domově a to turnaj v KUBB. Kdo si hraje, nezlobí. Pokud hledáte hru, kterou ... »

Fotka k článku Brigáda

11.8.2020 Prostředí, ve kterém žijeme, patří nám všem. Nikomu by proto nemělo být jedno, jak vypadá. Je to totiž naše vizitka. Proto jsme se ráno všichni pustili ... »

Fotka k článku Sběr jahod

25.6.2020 Jahody patří mezi první ovoce, které v České republice zraje. Kdo by se netěšil na šťavnaté, sladké a neskutečně lahodné jahody, které dodají energii. ... »

Fotka k článku Předprázdninová brigáda

25.6.2020 Pokud se sejde dobrá parta a chuť pracovat pro náš Domov, jde práce rychle od ruky. To se stalo i ke konci měsíce června, kdy jsme se sešli v našem areálu a ... »

Fotka k článku Výstava České Budějovice

1.7.2020 Ve dnech od 1.7. do 31.8. 2020 vystavuje náš Domov PETRA Mačkov na Krajském úřadě Jihočeského kraje v Českých Budějovicích výrobky klientů ze sociálně - ... »

Fotka k článku  Výstava v Asten Johnson, s.r.o.

2.7.2020 I nadále probíhá prodejní výstava výrobků klientů z našich sociálně - terapeutických dílen ve firmě Asten Johnson, s.r.o. Strakonice. Jedná se o obrazy, ... »