Domov PETRA Mačkov

Aktuality

Fotka k článku Rozloučení s létem

25.9.2021 V sobotu se sešli klienti ze všech domků chráněného bydlení u ohniště v areálu Domova PETRA, aby se rozloučili s létem. Za nečekaně krásného, stále ... »

Fotka k článku Výstava Kůň v Lysé nad Labem

V pátek 24. září 2021 jsme vyrazili na 28. ročník výstavy Kůň do Lysé nad Labem. Na tradiční výlet se přichystali 4 klienti Domova PETRA Mačkov. Natěšeni jsme ... »

Fotka k článku Svatováclavská pouť Strakonice

23.9.2021 Již tradičně patřilo jedno pouťové dopoledne sociálním službám a tak ve Strakonicích nemohli chybět ani uživatelé Domova PETRA. Všichni si užili svezení ... »

Fotka k článku Setkání rodáků v Mačkově

18.9.2021 V sobotu přijala skupina našich uživatelek pozvání paní starostky obce Mačkov na Setkání rodáků a oslavy 110 let hasičů Mačkov a 200 let od narození K. H. ... »

Fotka k článku Brigáda kolem areálu

13.9.2021 V pondělí sluníčko vylákalo všechny obyvatele chráněného bydlení Domova PETRA ven a nebylo to jen tak. Bylo potřeba zamést chodníky, vytrhat plevel a ... »

Fotka k článku  Pěší výlet Sedlice

8.9.2021 Ve středu se naši uživatelé vypravili do Sedlice na vyhlášenou zmrzlinu a také do pražírny na velmi chutnou kávu. Společnost Pražírna Drahonice již ... »

Fotka k článku Oslava narozenin v DOZP Osek

3.9.2021 Na pozvání DOZP Osek se naše klientky Marta Šebestová a Pavlína Trunečková vypravily v pátek na oslavu narozenin Luboše Švece a Jardy Kadlece. V Oseku ... »

Fotka k článku Diskotéka v atriu

25.8.2021 Poslední srpnovou středu se uskutečnila dlouho očekávaná diskotéka pro všechny uživatele Domova PETRA, tedy obyvatele chráněného bydlení i zdravotního ... »

Fotka k článku Loučení s létem

30.8.2021 Na konci prázdnin vždy obec Mačkov pořádá „Loučení s létem“. I tentokrát byli pozváni uživatelé našeho Domova PETRA. S doprovodem se deset klientů ... »