Domov PETRA Mačkov

Aktuality

Fotka k článku  Návštěva výstavy růží

3.7.2021 V sobotu se naši uživatelé vydali do města Blatné, aby si prohlédli výstavu růží, ke které přispěli také svou tvořivostí. Vyrobili společně se svými ... »

Fotka k článku Domácí turnaj v iBoccie

7.7.2021 Ve středu se sešlo na 30 uživatelů našeho domova na víceúčelovém sále, kde se konal první z prázdninových turnajů DPM, tentokrát v iBoccie. Hrála ... »

Fotka k článku  Vyhlášení výtvarné soutěže

12.7.2021 V sobotu se šest našich malířek zúčastnilo vyhlášení výtvarné soutěže „Buzický hrad včera, dnes a zítra“. Hlavní cenu sice nevyhrály, ale z cen, ... »

Fotka k článku  Soutěž o Nejlepší pokrm z vajec

1.7.2021 Domky chráněného bydlení se mezi sebou utkaly o nejlepší pokrm z vajec. Možná že ne nejlepší, ale nejkrásnější, protože se bodovalo podle fotografií, ... »

Fotka k článku  Poslední školní den

30.6.2021 I naši školáci, kteří navštěvují Základní speciální školu v Blatné, se na závěr školního roku velmi těšili a paní učitelkám vezli krásné kytice. ... »

Fotka k článku Sběr jahod

28.6.2021 Stalo se již krásnou tradicí a milým činem, že rodinná farma „U Miklasů“ věnuje našim klientům jahody ze své produkce. Také letos jsme toto voňavé ... »

Fotka k článku Předávání cen

1.7.2021 Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska vyhlásilo literární a výtvarnou soutěž pod názvem „Požární ochrana očima dětí a mládeže 2021“. V okresním ... »

Fotka k článku ZOO Hluboká nad Vltavou

V pondělí 21. června jsme se vypravili oslavit první letní den do Zoo Hluboká nad Vltavou. Část zoo jsme si prohlédli v dopoledních hodinách, když už slunko bylo ... »

Fotka k článku Dětský den v Mačkově

29.6.2021 Počátkem června byli naši uživatelé pozváni vedením obce Mačkov na dětský den. Zúčastnění klienti dostali občerstvení a vyzkoušeli si disciplíny, ... »