Domov PETRA Mačkov

Aktuality

Fotka k článku Turnaj v petanque

23.6.2021 První pozvání po době covidové našim uživatelkám ke společné akci, byť v počtu omezeném, přišlo od přátel z Oseka. DOZP Osek připravilo turnaj mezi ... »

Fotka k článku Výlet na sochy v/z Písku

10. 6. 2012 Ve čtvrtek jsme se vydali na výlet do královského města Písku, abychom si prohlédli sochy z písku. V dopoledních hodinách jsme dorazili na nábřeží k ... »

Fotka k článku Plavečák Blatná

16.6.2021 Plavečák Blatná Ve středu se vydala skupina uživatelů našeho Domova PETRA na koupaliště do Blatné. Protože to bylo po velmi dlouhé době, kdy si mohli ... »

Fotka k článku Pochod Hajany

3.6.2021 Na středu 2.6. se připravil pochod dlouhý 14 km a tak se na něj vypravili jen opravdu sportovně zdatní obyvatelé Domova PETRA. Z Mačkova se vydali přes Blatnou k ... »

Fotka k článku ZOO Hluboká nad Vltavou

26.5.2021 Ve středu se vydala skupina uživatelů našeho Domova PETRA na výlet do Hluboké nad Vltavou. Protože to bylo po velmi dlouhé době, kdy se mohli podívat někam ... »

Fotka k článku Brigáda v areálu Domova PETRA

10.5.2021 Pondělní slunečné počasí vylákalo všechny uživatele chráněného bydlení ven do atria, kde se společně pustili do úprav záhonů. Kolem květin bylo třeba ... »

Fotka k článku Pohybem ku zdraví

4.5.2021 V rámci zvyšování pohybových schopností uživatelů služeb Domova PETRA Mačkov a utužování jejich zdraví, vydávají se společně se svými klíčovými ... »

Fotka k článku Čarodějnice

29.4.2021 Ve čtvrtek odpoledne se areálem Domova PETRA proháněli jen samé čarodějnice a čarodějové. Kouzelné odpoledne začalo soutěžemi pro všechny uživatele. ... »

Fotka k článku   „Človíčkiáda“

V sobotu 20.3.2021 odpoledne se sešli uživatelé Domova PETRA na domku Slepička, aby se zúčastnili turnaje ve stolní hře „Člověče nezlob se“, který pořádá pro ... »