Domov PETRA Mačkov

Aktuality

Fotka k článku Návštěva města Písku

25.2.2020 Čtyři klientky s doprovodem se v tento den vypravily na výlet do Písku. Nejdříve se prošly po pravém břehu řeky Otavy k hradu a kolem Sladovny do zahrad, ... »

Fotka k článku Taneční kurz

27.2.2020 Po měsíci nás opět čekal country kurz v Denním stacionáři ve Strakonicích. Tanec je pohybová společenská nebo i sportovní aktivita, navozuje lepší náladu ... »

Fotka k článku Maškarní karneval

25.2.2020 Úterní odpoledne patřilo setkání rodičů, opatrovníků, uživatelů a zaměstnanců. Rodiče a opatrovníci měli možnost si popovídat s vedením Domova a ... »

Fotka k článku  Maškarní karneval Osek

20.2.2020 Na pozvání DOZP Osek jsme se zúčastnili v rámci zprostředkování kontaktu se společenským prostředím maškarní veselice, která se konala v letošním roce ... »

Fotka k článku 3. kolo ligy v iBoccie

19.2.2020 Včera se družstvo našich sportovců zúčastnilo 3. kola Jihočeské ligy v iBoccie v Českých Budějovicích. Po vyrovnaných bojích nakonec obsadilo 7. místo. ... »

Fotka k článku Turnaj v kuželkách

5.2.2020 V prvním únorovém týdnu se naši kuželkáři zúčastnili na základě aktivizační činnosti a zprostředkování kontaktu se společenským prostředím 12. ... »

Fotka k článku Oslavy kulatých narozenin

Únor 2020 Během měsíce února proběhly v našem Domově tři oslavy šedesátin a to u paní J. Láfové, M. Štíchové a I. Mrkvičkové. Popřát jim přišli nejen ... »

Fotka k článku Svátek sv. Valentýna

14.2.2020 Den sv. Valentýna má velkou tradici. Tento svátek všech zamilovaných, který se slaví 14. února, je rozšířen po celém světě, ale u nás se slaví až v ... »

Fotka k článku Návštěva města Plzně

28. 1. 2020 V rámci kontaktu se společenským prostředím se vydalo sedm klientů s doprovodem vlakem směr Plzeň. Z nádraží jeli tramvají do obchodního centra Plaza, kde ... »