Domov PETRA Mačkov

Aktuality

Fotka k článku  Turnaj v iBoccie

8.1.2020 Na základě aktivizační činnosti se ve středu 8. ledna zúčastnilo družstvo našich klientů již 2. turnaje 7. ročníku v i Boccie v Českých Budějovicích. ... »

Fotka k článku  Mačkovský golf

15.1.2020 V rámci aktivizační činnosti jsme v našem Domově vyhlásili golfový turnaj. Celkem soutěžilo 46 klientů a to ve čtyřech disciplínách – trefa hokejkou s ... »

Fotka k článku Zábavné odpoledne

8.1.2020 Ve středu se sešli v našem víceúčelovém sále klienti oddělení Včela, Motýl a Beruška, aby společně strávili zábavné odpoledne. Nejdříve absolvovali ... »

21.1.2020 Jakub Smolík, vlastním jménem Jaroslav Smolík, je náš populární zpěvák a kytarista, autor mnoha nesmrtelných hitů. Svým podmanivým hlasem a romantickými ... »

Fotka k článku Výstava v Českých Budějovicích

4.12.2019 Na pozvání Ing. Jany Holické z odboru sociálních věcí Krajského úřadu Jihočeského kraje se uskutečnila dne 4. prosince prodejní výstava našich výrobků ... »

Fotka k článku Ocenění

10.12.2019 Náš Domov PETRA Mačkov obdržel „Ocenění hejtmanky Jihočeského kraje organizaci, která se dlouhodobě vyznačuje pozitivním vztahem k osobám se zdravotním ... »

Fotka k článku  Setkání se studenty ze SOŠ Blatná

11.12. 2019 Opět k nám zavítaly studentky ze Střední odborné ekonomické školy, aby s našimi klienty prožily předvánoční odpoledne plné zábavy. Studentky si ... »

Fotka k článku  Výstava v Tchořovicích

12.12.2019 Jak se dříve vařilo, peklo a stolovalo nejen o Vánocích, takový název nese výstava ve Tchořovicích na Blatensku, která byla zahájena v sobotu 30. listopadu ... »

Fotka k článku Koledování na schodech

17.12.2019 Rok se s rokem sešel a už jsou tu zase Vánoce. Máte už napečené cukroví, nakoupené vánoční dárky a stále vám ke spokojenosti něco chybí? Pokud je to ... »