Domov PETRA Mačkov

Aktuality

Fotka k článku   Canisterapie

17.4.2024 Každý měsíc k nám zavítá Občanské sdružení PESSOS Narysov, které bylo založeno v roce 2004 a to hlavně pro pomoc psychicky a fyzicky postiženým ... »

Fotka k článku  Sportovní dopoledne

11.4.2024 Poprvé jsme obdrželi pozvání od strakonické České unie sportu k účasti na sportovním dopoledni. Tělocvičnu v Lidické ulici zaplnili sportovci nejen z ... »

Fotka k článku  Jarní brigáda

14.4.2024 Jarní sluníčko vytáhlo nejen zahrádkáře na jejich zahrádky, ale i naše uživatele ke zvelebování prostor ve svém bydlení. Bylo potřeba vyhrabat loňské ... »

Fotka k článku Turnaj ve stolním tenise

28.3.2024 Stalo se již tradicí, že naši sportovci, stolní tenisté, jezdí pravidelně na turnaj, který pořádá Domov pro osoby se zdravotním postižením Zběšičky. ... »

Fotka k článku Hornický domeček

22.3.2024 V pátek jsme rádi přijali pozvání od studentů z ISŠ z Příbram na další společné setkání. V rámci dlouhodobé spolupráce se předvelikonoční ... »

Fotka k článku   Turnaj v kuželkách

6.3.2024 Ve středu brzy ráno, když celý Mačkov ještě spal, odjela vlakem nevelká skupina sportovců do Tábora, kde se konal již XV. ročník kuželkářského turnaje O ... »

Fotka k článku Maškarní bál

6.3.2024 Ve středu odpoledne se uskutečnil na víceúčelovém sále tradiční maškarní rej, na který jsou zváni i rodiče a opatrovníci našich uživatelů. Jejich ... »

Fotka k článku   Velikonoční výstava

20.2.2024 Jako každý rok, tak i letos, jsme dostali pozvání na výstavu v kapitulní síni strakonického hradu, kde v ambitech probíhá i přehlídka jarních a ... »

Fotka k článku 3. kolo integrované boccii

21.2.2024 Ve středu se konalo v Českých Budějovicích další kolo XI. ročníku Jihočeské ligy v integrované boccie. Tentokrát naše zařízení reprezentovali ... »