Domov PETRA Mačkov

Aktuality

Fotka k článku Výšlap na Boubín

27.7.2022 Ve středu se vydala skupinka zdatných turistek z našeho zařízení na pěší túru k vrcholu hory Boubín (1362 m.n.m.). Samozřejmě nešly naše uživatelky ... »

Fotka k článku  Kubb – soutěž domečků

27.7.2022 Prázdniny jsou každoročně protkány různými soutěžemi a akcemi pro všechny naše uživatele. Tentokrát to byl turnaj ve hře Kubb, který byl soutěží mezi ... »

Fotka k článku Letní osvěžení

22.7.2022 V těchto horkých dnech se naši uživatelé rádi zchladí ve vodě. K nejoblíbenějším místům patří plavečák v Blatné nebo přírodní koupaliště v ... »

Fotka k článku  Ruské kuželky

19.7.2022 Sportovní nadšenci z řad uživatelů chráněného bydlení si chodí občas zahrát kuželky do blatenské kuželny. Ale to nemohou všichni. Proto uprostřed ... »

Fotka k článku  Letní kino

12.7.2022 Co patří neodmyslitelně k létu vědí i klienti našeho Domova PETRA. Prázdniny zahájili letní diskotékou a kinem. Promítaly se filmy a divadla, které v ... »

Fotka k článku Výstava růží

V sobotu 2.července vyrazila skupinka našich uživatelek se svým doprovodem na Výstavu růží do Blatné. Po loňském úspěchu připravila Kulturní plantáž Blatná ... »

Fotka k článku Výlet na Sv. Horu

17.6.2022 Také uživatelé chráněného bydlení využili krásného letního počasí a vyrazili na výlet. Tentokrát si dali za cíl Svatou Horu u Příbrami. Ještě ... »

Fotka k článku Turnaj v Kubb

Ve středu 29. června se do areálu Domova PETRA sjely týmy z jihočeských zařízení sociálních služeb, aby si zahrály Kubb, starou vikingskou hru. Domov PETRA pořádal ... »

Fotka k článku  Tušílkova stezka

22.6.2022 Ve středu se vydali ti nejzdatnější uživatelé na téměř patnáctikilometrový pochod z Tochovic do Tušovic, kde si obešli Tušílkovu stezku a vrátili se ... »