Domov PETRA Mačkov

Aktuality

Fotka k článku  Soutěž o Nejlepší pokrm z vajec

1.7.2021 Domky chráněného bydlení se mezi sebou utkaly o nejlepší pokrm z vajec. Možná že ne nejlepší, ale nejkrásnější, protože se bodovalo podle fotografií, ... »

Fotka k článku  Poslední školní den

30.6.2021 I naši školáci, kteří navštěvují Základní speciální školu v Blatné, se na závěr školního roku velmi těšili a paní učitelkám vezli krásné kytice. ... »

Fotka k článku Sběr jahod

28.6.2021 Stalo se již krásnou tradicí a milým činem, že rodinná farma „U Miklasů“ věnuje našim klientům jahody ze své produkce. Také letos jsme toto voňavé ... »

Fotka k článku Předávání cen

1.7.2021 Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska vyhlásilo literární a výtvarnou soutěž pod názvem „Požární ochrana očima dětí a mládeže 2021“. V okresním ... »

Fotka k článku ZOO Hluboká nad Vltavou

V pondělí 21. června jsme se vypravili oslavit první letní den do Zoo Hluboká nad Vltavou. Část zoo jsme si prohlédli v dopoledních hodinách, když už slunko bylo ... »

Fotka k článku Dětský den v Mačkově

29.6.2021 Počátkem června byli naši uživatelé pozváni vedením obce Mačkov na dětský den. Zúčastnění klienti dostali občerstvení a vyzkoušeli si disciplíny, ... »

Fotka k článku Turnaj v petanque

23.6.2021 První pozvání po době covidové našim uživatelkám ke společné akci, byť v počtu omezeném, přišlo od přátel z Oseka. DOZP Osek připravilo turnaj mezi ... »

Fotka k článku Výlet na sochy v/z Písku

10. 6. 2012 Ve čtvrtek jsme se vydali na výlet do královského města Písku, abychom si prohlédli sochy z písku. V dopoledních hodinách jsme dorazili na nábřeží k ... »

Fotka k článku Plavečák Blatná

16.6.2021 Plavečák Blatná Ve středu se vydala skupina uživatelů našeho Domova PETRA na koupaliště do Blatné. Protože to bylo po velmi dlouhé době, kdy si mohli ... »