Domov PETRA Mačkov

Aktuality

Fotka k článku Výstava koní  v Lysé nad Labem

22.9.2023 V pátek ráno se naši čtyři uživatelé, ti kteří tráví nejvíce času u našich koní a poníků, vydali na výstaviště do Lysé nad Labem, kde se konal ... »

Fotka k článku  Westernový den

13.9.2023 Na letošní 14. ročník Westernového dne bylo na základě loňské propršené zkušenosti objednáno i počasí. Byl krásný slunečný den, ani horko, ani zima, ... »

Fotka k článku  Výlet do Blatné

19.9.2023 V úterý se celý domek Kočka a několik uživatelek z domků Slepice, Sova a Pávice vypravili na výlet do Blatné. Jelo se autobusem našeho zařízení. Hned po ... »

Fotka k článku Diskotéka

30. 8. 2023 V posledním prázdninovém týdnu se na mnoha místech konalo rozloučení s prázdninami. Na takových akcích mívají děti dost rozporuplné pocity. Zábava je ... »

Fotka k článku  Výlet do ZD Bělčice

21. 8. 2023 Dnes se konal dlouho očekávaný výlet do ZD Bělčice, které se nachází nedaleko Blatné. Zabývají se rostlinnou i živočišnou výrobou. Pěstují brambory, ... »

Fotka k článku  Z pohádky do pohádky

23. 8. 2023 Jak přežít tohle úmorné vedro? To je otázka, kterou si pokládá v těchto dnech každý. Naši klienti horko venku opravdu špatně snášejí, jako ostatně ... »

Fotka k článku Blatenská pouť

19. – 20. 8. 2023 Uplynulý víkend v Blatné patřil pouti, která se koná víkend po svátku sv. Marie a mimo jiné je také předzvěstí blížícího se konce prázdnin. ... »

Fotka k článku Soutěžní dopoledne

9. 8. 2023 Středeční dopoledne přivedlo na víceúčelový sál příznivce soutěží. Byly připraveny čtyři disciplíny, které s trochou snahy mohl zvládnout každý, ... »

Fotka k článku Šipkovaná v parku

16. 8. 2023 Taky jste v létě na táboře hrávali šipkovanou? Do dnešních dnů je to velmi oblíbená zábava, nemyslíte? Naši uživatelé si středeční dopoledne také ... »